افزایش 50 درصدی نرخ سرویس مدارس صحت ندارد، هنوز پیمانکاران با مدارس قرارداد نبسته اند

به گزارش استدیو مرینا، رئیس انجمن اولیاء و مربیان شهر تهران با اشاره به اینکه هنوز نرخ مصوب قطعی شهریه مدارس از سوی فرمانداری ابلاغ نشده است گفت: هنوز هیچ پیمانکاری با مدارس قرارداد نبسته است. از مدارس خواستیم فعلا 40 درصد نرخ سال قبل را از خانواده ها دریافت نمایند تا نرخ مصوب رسما اعلام گردد.

افزایش 50 درصدی نرخ سرویس مدارس صحت ندارد، هنوز پیمانکاران با مدارس قرارداد نبسته اند

سید صدرا خوش قدم در گفت وگو با استدیو مرینا، در پاسخ به پرسشی درباره علت افزایش 40 تا 50 درصدی نرخ سرویس مدارس نسبت به سال گذشته در برخی مناطق اظهار کرد: با توجه به جلسات برگزار گردیده و پیشنهادات ارائه گردیده به مراجع ذیربط افزایش نرخ 50 درصدی سرویس مدارس نسبت به سال گذشته صحت ندارد.

وی اضافه نمود: همه ساله نرخ سرویس مدارس پس از پیشنهاد کارگروه ماده 18سرویس مدارس شهر تهران به شورای شهر ارسال و پس از اعلام نرخ مصوب توسط شورای مذکور و تصویب و ابلاغ آن توسط فرمانداری، آموزش و پرورش موظف می گردد نسبت به اجرای مصوبه اقدام کند.

رئیس انجمن اولیاء و مربیان شهر تهران با بیان اینکه با توجه به اینکه تاکنون مصوبه نرخ سرویس اعلام نگردیده است، شرکت های مجاز معرفی گردیده به مدارس می توانند تا قبل از قطعی شدن نرخ نسبت به انعقاد پیش قرارداد با مدارس در سقف تعریف گردیده آنان اقدام نمایند عنوان نمود: به منظور تسهیل اجرایی برای انعقاد پیش قرارداد و همچنین قطعی کردن درخواست اولیاء برای بهره مندی از سرویس مدرسه مطابق با شیوه نامه اجرایی، مدارس می توانند نسبت به اخذ 40 درصد نرخ مصوب شورا در سال گذشته از اولیاء به صورت علی الحساب دریافت نمایند و پس از اعلام نرخ رسمی و انعقاد قرارداد قطعی مدارس با پیمانکاران از طریق درگاه مالی سامانه هوشمند مدارس مبالغ قطعی را تایید نمایند و در صورت مغایرت مبالغ با نرخ مصوب نسبت به اعلام موضوع به مراجع ذیربط اقدام نمایند تا از طریق ناظرین آنالیز های لازم صورت گیرد.

خوش قدم ادامه داد: ما انتقاداتی به نرخ اعلامی داشتیم و جلساتی با فرمانداری برگزار کردیم و قرار است اعتراضات هفته آینده در کمیته انطباق آنالیز و نرخ رسمی به ما اعلام گردد. تاکنون 420 شرکت متقاضی از تاکسیرانی مجوز گرفته اند و صلاحیت فنی آنها تایید گردیده است. این شرکت ها را پس از ارزیابی عملکردشان به مدارس معرفی کردیم و مدارس مختار هستند با هر کدام از آنها که مایل بودند قرارداد ببندند.

وی اضافه نمود: اگر هفته آینده نرخ قطعی به ما ابلاغ گردد آن را به مدارس می فرستیم و مدیر موظف است قیمت ها را روی برد نصب و به رویت اولیاء برساند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 38

به "افزایش 50 درصدی نرخ سرویس مدارس صحت ندارد، هنوز پیمانکاران با مدارس قرارداد نبسته اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 50 درصدی نرخ سرویس مدارس صحت ندارد، هنوز پیمانکاران با مدارس قرارداد نبسته اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید