خبرنگاران ادامه توییت های اعتراضی ترامپ به نتایج شمارش آراء

به گزارش استدیو مرینا، تهران- خبرنگاران- درحالی که با ادامه فرایند شمارش آراء انتخاباتی فاصله بایدن از ترامپ بیشتر می شود، نامزد شکست خورده انتخابات همچنان به انتشار توییت های اعتراضی به این نتایج مشغول است.

خبرنگاران ادامه توییت های اعتراضی ترامپ به نتایج شمارش آراء

به گزارش خبرنگاران، دونالد ترامپ نامزد جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا در توییت های جدیدی به فرایند شمارش آراء اعتراض کرده و بار دیگر ادعاهای خود درخصوص تخلفات انتخابات و تقلب در انتخابات هفته گذشته آمریکا را تکرار کرد.

وی روز چهارشنبه در توییتی نوشت که نظرسنجی های جعلی از سوی شبکه ای بی سی و روزنامه واشنگتن پست که به شکلی غیرقانونی و درست پیش از انتخابات برگزار شده، نشان می دهند وی 17 درصد از رقیب خود در ایالت ویسکانسین عقب است درحالی که در روز انتخابات، رقابت شانه به شانه بود و تیم او اکنون درحال آماده شدن برای پیروزی در انتخابات است. ترامپ این شرایط را اسفبار خواند.

او در پیام دیگری یک گزارش روزنامه واشنگتن تایمز درخصوص ادعای دستکاری آراء در ایالت پنسیلوانیا را منتشر کرد. جدیدترین توییت ترامپ نیز مربوط به استناد رسانه های به قول وی جعلی، از یک کمیسیونر فیلادلفیا است که می گوید تخلفی در شمارش آراء رخ نداده است. وی می افزاید: او حاضر نیست نگاهی به انبوهی از فساد و نادرستی بیاندازد. ما برنده می شویم.

ترامپ درحالی به انتشار این توییت ها و تکرار ادعاهای خود می پردازد که نتایج تقریبا نهایی شمارش آرا انتخاباتی نشان می دهد جو بایدن نامزد دموکرات با کسب اکثریت آرا مردمی و الکترال پیروز این انتخابات شده است.

درحالی که شمار زیادی از مقامات جهان این پیروزی را به بایدن تبریک گفته اند، ترامپ از این کار خودداری کرده و گفته است که رقابت انتخاباتی هنوز تمام نشده و او برای روشن شدن سرنوشت آن، منتظر تصمیم دستگاه قضایی می ماند.

منبع: ایرنا
انتشار: 23 آذر 1399 بروزرسانی: 23 آذر 1399 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 1276

به "خبرنگاران ادامه توییت های اعتراضی ترامپ به نتایج شمارش آراء" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ادامه توییت های اعتراضی ترامپ به نتایج شمارش آراء"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید