دستور معاون حناچی برای چهارشنبه آخر سال و طراحی سفره هفت سین در پایتخت

به گزارش استدیو مرینا، اجرای طرح استقبال از نوروز 99 از اول اسفند ماه 98 در سطح مناطق 22گانه تهران شروع می گردد.

دستور معاون حناچی برای چهارشنبه آخر سال و طراحی سفره هفت سین در پایتخت

به گزارش خبرنگاران، مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران در نشست آنالیز مجموعه اقدامات اجرای طرح استقبال از نوروز 99 در سطح شهر تهران، گفت: پس از جمع بندی نهایی فعالیت ها و برنامه های معاونت خدمات شهری شهرداری تهران در راستای اجرای طرح استقبال از نوروز 99، این طرح از اول اسفند ماه 98 در سطح مناطق 22گانه تهران اجرایی می گردد.

یزدانی بر آراستگی منظر و تزئین ویژه تر معابر پرتردد پایتخت در آستانه نوروز تاکید نمود و از ابلاغ دستورالعمل طرح استقبال از نوروز 99 به مناطق22گانه تهران اطلاع داد.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران اضافه نمود: ارزیابی عملکرد مناطق در زمینه استقبال از نوروز از اول اسفند 98 تا نیمه فروردین 99 انجام می گردد.

بر اساس گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، یزدانی بر موضوعاتی مانند معین چارچوب معین برای سفره هفت سین در مناطق 22گانه، نصب ست ورزشی در فضاهای مناسب و معین شده برای استفاده شهروندان، چگونگی نگهداشت مطلوب سرویس های بهداشتی در بوستان های سطح شهر و خارج از بوستان ها، توجه ویژه به مبلمان شهری، برنامه ریزی برای چهارشنبه آخر سال، انجام برنامه ریزی های لازم به مناسبت هفته درختکاری در اسفند ماه، انجام اقدام ویژه در ورودی های سطح شهر تهران به مناسبت نوروز، نگهداشت مطلوب شهر با توجه به خانه تکانی شهروندان، انجام برنامه ریزی لازم برای احداث سرویس های بهداشتی در سال آینده و ... تاکید نمود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 28 بهمن 1398 بروزرسانی: 7 بهمن 1399 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 659

به "دستور معاون حناچی برای چهارشنبه آخر سال و طراحی سفره هفت سین در پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستور معاون حناچی برای چهارشنبه آخر سال و طراحی سفره هفت سین در پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید