روایت کامران منزوی از اشک ریختنش در دربی و مسابقه ای که پرسپولیس 9 نفره شد

به گزارش استدیو مرینا، کامران منزوی، معاون پیشین باشگاه استقلال روایتی جالب از دربی هایی دارد که به عنوان یکی از مسئولان این باشگاه تجربه نموده است.

روایت کامران منزوی از اشک ریختنش در دربی و مسابقه ای که پرسپولیس 9 نفره شد

کامران منزوی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی استدیو مرینا، درباره دربی 88 که فردا (پنجشنبه) برگزار می گردد، گفت: دربی حسابش از همه بازی ها سواست. بدون شک امتیاز و صندلی تیم ها مشخص نماینده برنده دربی نیست. زمانی بوده که چیزی نداشتیم و همه می گفتند پرسپولیس برنده می گردد، اما استقلال در زمین و در هر نقطه برتر بود و بازی را برد. دیداری هم بوده که می گفتند استقلال تیم قوی است، اما پرسپولیس بود که برنده از زمین خارج شد. قطعاً تیمی می تواند موفق عمل کند که از لحاظ روحی برای این مسابقه آماده گردیده باشد.

وی در مورد عدم نتیجه گیری استقلال در لیگ برتر توضیح داد: قبول ندارم استقلال نتیجه نگرفته، چرا که اول راه است و اطمینان دارم شرایط تیم بهتر می گردد. اگر استقلالی ها بتوانند ثبات پیدا نمایند، قطعاً تیم می تواند نتیجه بگیرد. نگاه کنید در پنج سال اخیر، چه بازیکنانی از استقلال جدا گردیده و چه بازیکنانی آمده اند. می گویند پرسپولیس با وجود جدا شدن سه بازیکن اصلی، خوب بازی می نماید. بله، باید هم خوب بازی کند، چون بازیکنان این تیم چند سالی است کنار هم بازی نموده و برانکو هم سه سال است بالای سر تیم حضور دارد. در استقلال، لحظه به لحظه یکی جدا گردیده است، یکی اضافه می گردد.

قائم مقام پیشین باشگاه استقلال اعلام کرد: دربی پنجشنبه بازی خوبی از آب در می آید، چرا که هر موقع تیمی بالا بوده و یکی پایین، جنگ نابرابر آنها، بازی خوبی ایجاد نموده است. وقتی دو تیم بالا بوده اند، معمولاً بازی آنها خوب از آب در نیامده است.

منزوی درباره خاطراتش از دربی هایی که به عنوان یکی از مسئولان استقلال تجربه نموده است، گفت: به خاطر دارم بهار سال 78 بود که استقلال با گل ادموند اختر جلو افتاد، طرفداران پرسپولیس ترقه پرتاب کردند و به زیر چشمم برخورد کرد. پس از گل پرسپولیس، طرفداران این تیم شعار می دادند گریه نکن، گل خوردن که گریه نداره!، در صورتی که من به خاطر ترقه، اشکم درآمده بود. بهترین خاطره ام، گل زیبای علیرضا اکبرپور در دربی 50 بود که با همان گل، پرسپولیس را شکست دادیم. بدترین هم، گلی بود که پرویز برومند از مهدی هاشمی نسب خورد و باختیم.

وی در رابطه با دربی سال 78 که پرسپولیس 9 نفره شد و اینکه گفته شد بین دو نیمه از استقلالی ها خواسته بودند کمی آرام تر بازی نمایند، گفت: یک بار آقای قائقی این بحث را باز کرد و بهتر است دیگر صحبتی نکنم. در آن بازی سوکومورخوف سرمربی ما بود. خاطرم هست بعد از اینکه پرسپولیسی ها 9 نفره شدند، حلقه ای را تشکیل دادند. متأسفانه تهدیدهایی کردند که برخی مسائل را به وجود آورد. البته آقای فائقی بحث هایی را باز کرد و اگر آقای فتح الله زاده دوست داشته باشد، به آن می پردازد.

قائم مقام پیشین باشگاه استقلال توضیح داد: همیشه قبل از مسابقات، بازیکنان دو تیم را دعوت نموده و درخواست می کردند مراقب باشند، سکوها به حاشیه کشیده نگردد. آن بازی که پرسپولیس 9 نفره شد، بین دو نیمه بحث هایی شد که نمی خواهم آن را باز کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 بهمن 1397 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 36

به "روایت کامران منزوی از اشک ریختنش در دربی و مسابقه ای که پرسپولیس 9 نفره شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت کامران منزوی از اشک ریختنش در دربی و مسابقه ای که پرسپولیس 9 نفره شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید