سهمیه های بنزین نمی سوزد ، هیچ پمپ بنزینی در کشور تعطیل نشده است

به گزارش استدیو مرینا، سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی گفت: هیچ پمپ بنزینی در هیچ نقطه کشور تعطیل نشده و اخباری که در خصوص تعطیل شدن پمپ بنزین در برخی شهر ها و استان ها در فضای مجازی آمده تماماً شایعه و کذب است.

سهمیه های بنزین نمی سوزد ، هیچ پمپ بنزینی در کشور تعطیل نشده است

به گزارش گروه اقتصادی استدیو مریناُ فاطمه کاهی، سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران، گفت: تا به امروز هیچ پمپ بنزینی در هیچ نقطه ای از کشور به علت شیوع ویروس کرونا تعطیل نشده و در روز های آینده نیز هیچ پمپ بنزینی تعطیل نخواهد شد.

وی افزود: اگر شایعه ای در فضای مجازی در خصوص تعطیلی پمپ بنزین ها در شهر یا استانی مطرح شده تماماً کذب است و هم اکنون سیستم توزیع فراورده های نفتی از جمله بنزنی به صورت عادی و بدون هیچ گونه اختلالی در سراسر کشور در حال انجام است.

سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی در پاسخ به این که خبری غیررسمی و بدون منبع بین مردم مطرح شده که ممکن است برای جلوگیری از تردد مردم سهمیه های سوخت ماه اسفند به ماه آینده انتقال نیابد و یا مصوبه ذخیره شش ماهه سهمیه ها در کارت های سوخت لغو شود، گفت: این خبر نیز شایعه است و هیچ تصمیمی یا ابلاغیه ای مبنی بر منتقل نشدن سهمیه اسفند به ماه بعد وجود ندارد و همانطور که از گذشته مطرح شده سهمیه های سوخت تا شش ماه در کارت های شخصی ذخیره می شود.

به گزارش تسنیم امشب شایعاتی در فضای مجازی از سوی برخی افراد مطرح شده بود که ممکن است پمپ های بنزین در طی روز های آینده تعطیل شود و یا این که سهمیه های بنزین در خاتمه اسفندماه خواهد سوخت که طبق گفته سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی تمامی این گفت ها و اخبار بدون منبع انتشار یافته در فضای مجازی تنها یک شایعه بی اساس است و توزیع بنزین همچنان بدون وقفه و اختلال در سراسر کشور ادامه خواهد یافت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 10 اردیبهشت 1399 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 807

به "سهمیه های بنزین نمی سوزد ، هیچ پمپ بنزینی در کشور تعطیل نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهمیه های بنزین نمی سوزد ، هیچ پمپ بنزینی در کشور تعطیل نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید