معضل بزرگ پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش استدیو مرینا، پرسپولیس در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا از 6 بازیکنی که در این تورنمنت گل زده اند، فقط 2 بازیکن را در اختیار دارد.

معضل بزرگ پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، پرسپولیس لیگ برتر را با تساوی بدون گل شروع کرد تا همان ابتدای راه جای خالی عیسی آل کثیر در این تیم احساس شود. مهدی عبدی و آرمان رمضانی دو بازیکنی هستند که قرار است جای او را پر کنند اما در 4 بازی ابتدایی لیگ برتر گلی نزدند تا عناصر دفاعی این تیم به داد خط حمله برسند و انتقادها از عملکرد گلزنی تیم را کاهش دهند. اما این مشکل گلزنی در لیگ برتر می تواند برای پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا هم دردسرساز شود؟

از دست دادن گلزن های اصلی تیم

پیش از شروع هفته سوم دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس دو گلزن اصلی خود در لیگ نوزدهم را از دست داد. علی علیپور که فصل گذشته بهترین گلزن تیمش بود و در سه جام گل زده بود به پرتغال رفت و بعد از او هم مهدی ترابی را قطری ها از چنگ پرسپولیس درآوردند. به این دو نفر شجاع خلیل زاده که 2 گل در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا زد را اضافه کنید که از تیم جدا شد تا بهترین گلزنان این تیم در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا به فینال بازی ها نرسند.

چگونه غذای سرخ کردنی کم چرب داشته باشیم؟

چگونه غذای سرخ کردنی کم چرب داشته باشیم؟

چه کسانی در لیگ قهرمانان گل زدند؟

در لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس با 12 گل زده تا فینال بازی ها رفت که زننده این گل ها علی علیپور (2)، عیسی آل کثیر (4)، وحید امیری (1)، شجاع خلیل زاده (2)، بشار رسن (1) و مهدی عبدی (2) بودند. از این جمع فقط مهدی عبدی و بشار رسن می توانند در فینال لیگ قهرمانان آسیا بازی کنند و باقی بازیکنان این تیم که سابقه گلزنی داشتند در بازی فینال حاضر نخواهند بود و با این حساب از جمع 6 گلزن پرسپولیس فقط 2 گلزن در فینال حاضر هستند.

شرایط نگران کننده گلزن ها

بشار رسن از ناحیه زانو احساس درد می کند و تمرینات اخیر گروهی تیم را از دست داده است. البته گفته می شود به فینال لیگ قهرمانان آسیا می رسد اما تا آن زمان مشخص نیست چند روز با تیم تمرین می کند و تا فینال به مرز آمادگی صددرصدی می رسد یا خیر؟ از طرفی مهدی عبدی با بحران گلزنی روبه رو است و در آخرین بازی تیمش نیمکت نشین شد. عبدی جوان در فشار نقدها کار سختی دارد و فینال آسیا هم که جای اشتباه نیست و با این شرایط هر دو گلزن پرسپولیس کار سختی پیش رو دارند.

پرسپولیس در خط حمله با بحران گلزنی روبه رو است و تا فینال آسیا هم نمی شود برای آن کاری کرد. غیبت وحید امیری بار تجربه تیم را کاهش می دهد و عبدی در خط حمله تنهاتر از همیشه است. در این میان یحیی فقط می تواند به هافبک های شوتزن تیمش دلخوش کند. تاکتیکی که در بازی با شهرخودرو جواب داد ولی در بازی با سایپا به دلیل درخشش اکبرمنادی به بن بست خورد. راه رسیدن به گل برای پرسپولیس در فینال آسیا ضربات ایستگاهی و شوت های از راه دور هستند و در این فرصت کوتاه یحیی باید روی این حرکات تمرکز کند تا در فینال آسیا امیدوار به گلزنی تیمش باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 دی 1399 بروزرسانی: 14 دی 1399 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 1323

به "معضل بزرگ پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معضل بزرگ پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید