جدول مدالی پاراآسیایی 2018، ایران با 135 مدال در صندلی سوم

ایران در ششمین روز از بازی های پاراآسیایی تاکنون 135 مدال به دست آورده و مقام سوم خود را قطعی نموده است.

جدول مدالی پاراآسیایی 2018، ایران با 135 مدال در صندلی سوم

به گزارش خبرنگاران، سومین روز از بازیهای پاراآسیایی 2018 به ششمین روز خود رسید و ایران تاکنون صاحب 50 مدال طلا، 42 نقره و 43 برنز است.

جدول مدالی بازیهای پاراآسیایی 2018 جاکارتا (ساعت 8:40):

رده کشور طلا نقره برنز مجموع
1 چین 167 85 58 310
2 کره جنوبی 51 42 45 138
3 ایران 50 42 43 135
4 ژاپن 41 66 78 185
5 ازبکستان 35 24 18 77
6 اندونزی 34 46 51 131
7 تایلند 23 30 49 103
8 مالزی 16 25 25 66
9 هند 14 24 33 72
10 هنگ کنگ 11 15 21 47

مدال آوران ایران در سومین دوره بازیهای پاراآسیایی جاکارتا

طلا

1- شاهین ایزدیار (شنا/ 100 متر پروانه)

2- عرفان سیفی پور (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

3- ساره جوانمردی (تیراندازی/ 50متر خفیف)

4- رقیه شجاعی (تیراندازی/ تفنگ بادی)

5 - علیرضا قلعه ناصری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

6- شاهین ایزدیار (شنا)

7- امیر جعفری (وزنه برداری)

8- عذرا مهدوی کیا (دوومیدانی/1500 متر)

9- وحید علی نجمی (دوومیدانی/ 200 متر)

10- مهدی اولاد (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

11- محمدرضا احمدی (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

12- ساره جوانمردی (تیراندازی/ تپانچه بادی 10 متر)

13- شاهین ایزدیار (شنا/ 200متر)

14- فرزاد سپهوند (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

15- روح الله رستمی (وزنه برداری)

16- بتول دنیاگیری (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

17- حسین خرسند امیری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

18- مهدی اولاد (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

19- علیرضا مختاری (دوومیدانی/پرتاب وزنه)

20- عاطفه نقوی (طلای انفرادی شطرنج نابینایان و کم بینایان)

21- امید کریمی (طلای انفرادی شطرنج نابینایان و کم بینایان)

22- عاطفه نقوی، فاطمه برقول و فاطمه زنده بودی (طلای تیمی شطرنج)

23- وحید نوری (جودو)

24- محمدرضا زندی (تیروکمان/ کلاسW1)

25- احسان موسی نژاد (جودو)

26- هاشمیه متقیان (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

27- شاهین ایزدیار (شنا)

28- عارف بهاروند (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

29- شاهین ایزدیار (شنا)

30- مهناز امینی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

31- آرزو رحیمی (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

32- امید ظریف (دوومیدانی/ دوی 400 متر)

33- غلامرضا رحیمی و زهرا نعمتی (تیروکمان/تیم میکس ریکرو)

34- مهدی علیزاده (دوومیدانی- پرتاب نیزه)

35- حامد امیری (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

36- تیم ملی والیبال نشسته مردان

37- سجاد مرادیان (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

38- علی نجیمی (دوومیدانی/ دوی 400متر)

39- محمد الوان پور (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

40- حمید اسلامی (دوومیدانی/ دوی 1500متر)

41- سامان پاکباز (دوومیدانی/پرتاب دیسک)

42- پیمان نصیری (دوومیدانی/دوی 1500متر)

43-الناز دارابیان (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

44- حامد صلحی پور (وزنه برداری)

45- فریبا زنده بودی، فاطمه برقول و عاطفه نقوی (شطرنج تیمی)

46- گلبال مردان

47- سیامند رحمان (وزنه برداری)

48- شاهین ایزدیار (شنا/صد متر کرال سینه)

49- عشرت کردستانی(دوومیدانی/پرتاب وزنه)

50- حامد امیری (دوومیدانی/پرتاب نیزه)

نقره

1- بهزاد عزیزی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

2 - جلیل باقری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

3- یوسف یوسفی (وزنه برداری)

4- علی اصغر جوانمردی (دوومیدانی/پرتاب وزنه)

5- جاوید احسانی شکیب (دوومیدانی/پرتاب دیسک)

6- زهرا صالحی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

7_ نورمحمد آخی (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

8_ هاجر صفرزاده (دوومیدانی/ دوی 200متر)

9- علی الفت نیا (دوومیدانی/ دوی 200 متر)

10- سامان پاکباز (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

11- سمیرا ارم (تیراندازی/ تپانچه بادی 10متر)

12- داود علی قاسمی (دوومیدانی/ دوی صدمتر)

13- هاشمیه متقیان (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

14- اسدالله عظیمی (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

15- صالح فرج زاده (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

16-زهرا نعمتی (تیروکمان/ ریکرو انفرادی)

17- اسدالله عظیمی(دوومیدانی/پرتاب وزنه)

18- فریبا زنده بودی(شطرنج انفرادی نابینایان و کم بینایان)

19- امید کریمی، مجید باقری و علیرضا قورچی بیگی (شطرنج تیمی نابینایان و کم بینایان)

20- ملیحه صفایی، لیلا زارعزاده و زهرا محمدی (شطرنج تیمی نابینایان و کم بینایان)

21- نادر مردادی (وزنه برداری)

22- محمدرضا خیرالله زاده (جودو)

23- هاشم رستگاری (دوومیدانی/دوی 400متر)

24- هادی نوری و راضیه شیرمحمدی (تیروکمان/ تیم میکس کامپوند)

25- محسن کائیدی (دوومیدانی/پرتاب نیزه)

26- تیم ملی والیبال نشسته بانوان

27- جلیل باقری (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

28- نقره تیمی جودوی نابینایان و کم بینایان

29- شاهین ایزدیار (شنا/ 400 متر آزاد)

30- هاجر صفرزاده (دوومیدانی/ دوی 400متر)

31- امان الله پاپی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

32- فائزه کرمانی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

33-مسعود حیدری (دوومیدانی/پرتاب دیسک)

34-مرضیه صدقی (دوومیدانی/پرتاب وزنه)

35-فرشته مرادی (دوومیدانی/پرتاب وزنه)

36- هرمز صیدی (دوومیدانی/پرتاب نیزه)

37- ملیحه صفایی، لیلا زارعزاده و زهرا محمدی(شطرنج تیمی)

38- فاطمه برقول (شطرنج نابینایان و کم بینایان)

39- ملیحه صفایی (شطرنج نابینایان و کم بینایان)

40- علی اکبر غریب شی (وزنه برداری)

41- منصور پورمیرزایی (وزنه برداری)

42- عبدالرضا جوکار (دوومیدانی/پرتاب نیزه)

برنز

1- حسن جانفشان (تنیس روی میز)

2- سید عرفان حسینی (دوومیدانی/پرتاب نیزه)

3- زهرا برناکی (دوومیدانی/ پرش طول)

4- علی امیدی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

5- حامد امیری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

6- میثم بنی طباء (جودوی نابینایان و کم بینایان)

7- رضا غلامی (جودوی نابینایان و کم بینایان)

8- امید ظریف صنایعی (دوومیدانی/ 200 متر)

9- عذرا مهدوی کیا (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

10- سولماز بازرگان (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

11- احمد اوجاقلو (دوومیدانی/ دوی 200 متر)

12- داودعلی قاسمی (دوومیدانی/ دوی 200متر)

13- مهدی علیزاده (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

14- مسعود حیدری (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

15_ حمزه محمدی (وزنه برداری)

16- امید جعفری (جودوی نابینایان و کم بینایان)

17- امید ظریف (دوومیدانی/ دوی صدمتر)

18- علیرضا مختاری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

19- آرین لطفی (دوومیدانی/پرتاب دیسک)

20- فاطمه برقول (شطرنج انفرادی نابینایان و کم بینایان)

21- لیلا زارعزاده (شطرنج انفرادی نابینایان و کم بینایان)

22- مدال برنز تیمی برای شطرنج مردان

23- مجید کاکوش (تیروکمان/ رقابتهای w1)

24- داودعلی قاسمی (دوومیدانی/ دوی 400متر)

25- فرهاد کهریزی(دوومیدانی/دوی 400متر)

26- احمد اوجاقلو (دوومیدانی/ دوی 100 متر)

27- هاجر صفرزاده (دوومیدانی/ 100 متر)

28- عذرا مهدوی کیا (دوومیدانی/دوی 400متر)

29- امیر خسروانی (دوومیدانی/دوی 400متر)

30- ژیلا یوسفی (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

31- محمد خالوندی(دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

32- بتول دنیاگیری (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

33- امین عبدل پور (دوومیدانی/دوی 1500متر)

34-جواد حردانی(دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

35- شهلا حدیدی(دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

36- فریبا زنده بودی(شطرنج نابینایان و کم بینایان)

37- سامان رضی (وزنه برداری)

38- مهدی محمدی (دوچرخه سواری/ تعقیبی انفرادی)

39- محمد حسین کریمی دنیا آبادی (شنای نابینایان و کم بینایان)

40- گلبال بانوان

41- دیانی (دوومیدانی/ دوی 5000متر مردان)

42- پروین مقدم(دوومیدانی/پرتاب وزنه)

43-یونس سیفی پور(دوومیدانی/پرتاب وزنه)

این خبر بروز می گردد....

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "جدول مدالی پاراآسیایی 2018، ایران با 135 مدال در صندلی سوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با جدول مدالی پاراآسیایی 2018، ایران با 135 مدال در صندلی سوم

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید