علم و تکنولوژی

مافیا؛ بلای جان تجهیزات پزشکی ایرانی ، پاکستانی بخر، آلمانی بفروش! خبرنگاران

تجهیزات پزشکی در ایران ساخته می گردد، ولی سود اصلی در واردات آن ها است. تولیدکننده ایرانی باید با کالای ارزان، ولی بی کیفیت خارجی رقابت کند.

25 فروردین 1400

درس هایی از رهبری سازمانی در سالی که گذشت

وقتی به روز های پایانی سال 2020 نزدیک می شدیم؛ سالی که جامعه دنیای را مورد آزمایش قرار داد، به راحتی می توان گفت که بسیاری از مردم در انتظار اتمام سریع تر آن سال بودند. با این حال، سال 2020 بسیاری از موضوعات سیستمی را که افراد و شرکت ها در سراسر دنیا با آن روبه...

24 فروردین 1400

خبرنگاران شعب و صندوق های اخذ رای انتخابات در اصفهان 20 درصد افزایش می یابد

کاشان - خبرنگاران - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: شعبه ها و صندوق های اخذ رای خرداد امسال برای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستاها در این استان 20 درصد افزایش می یابد.

19 فروردین 1400

کمبود تراشه سامسونگ را به دردسر انداخت

سامسونگ الکترونیکس گفت با پیامدهای کمبود نیمه رساناها در سراسر دنیا دست و پنجه نرم می نماید و جدیدترین غول فناوری شد که نسبت به کمبود شدید تراشه ابراز نگرانی کرد.

18 فروردین 1400

شروع گشت های نوروزی حفاظت از عرصه های ملی استان تهران

تهران (پانا) - مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران از شروع گشت های نوروزی حفاظت از عرصه های ملی این استان در ایام تعطیلات نوروزی اطلاع داد.

15 فروردین 1400

پروتکل های سخت گیرانه آزمون دکتری در استان خوزستان خبرنگاران

وزیر علوم از افزایش حوزه های برگزاری آزمون دکتری 1400 در مقایسه با سال گذشته اطلاع داد و گفت: سال جاری پروتکل های سخت گیرانه تری در خوزستان اعمال کردیم.

14 فروردین 1400

یادگیری آسان آشپزی با تاندوری

تابه حال برنامه های آشپزی تلویزیونی را دیده اید؟ مواد اولیه و دستورپخت را باید با سرعت یادداشت کنید و در خاتمه هم ممکن است نکته ای را جا انداخته باشید یا اصلا نتوانید نوشته هایتان را بخوانید!

6 فروردین 1400

نوبت هشتادی هاست

اگر فرزند دهه هشتادی دارید یا در اطرافتان با بچه های دهه هشتادی در ارتباط و از نزدیک آشنا هستید، می دانید که بچه های این نسل چه دنیای پیچیده و پر رمز و رازی داشته و هیچ گونه شباهتی هم به بچه های دهه های گذشته ندارند.

4 فروردین 1400

شلاق و کار در خانه سالمندان؛ مجازات زن خیانتکار

زنی که به اتهام خیانت به همسرش پای میز محاکمه رفته بود، از سوی هیئت قضات به شلاق و کار در خانه سالمندان محکوم شد.

4 فروردین 1400

کدام استاندار پیشین خوزستان بازداشت شد؟

خبرنگاران اعلام کرد که استاندار اسبق خوزستان که بازداشت شده است، عبدالحسن مقتدایی است.

4 فروردین 1400

خبرنگاران ضرورت ایجاد یادمان ملل و بهسازی منظر فرهنگی تخت جمشید

شیراز- خبرنگاران- تمدن های باستانی، سابقه ای دیرینه در طول تاریخ دارند؛ بین النهرین، مصر، چین، یونان، روم و دیگر تمدن ها به ویژه ایران که هر یک شکلی از توسعه جوامع انسانی را در این کره خاکی، یادآور و معرفی می نمایند.

2 فروردین 1400

عکس کیک تولد پسرانه با تم های جالب و جدید

مدل های کیک تولد پسرانه معمولا با تم دزد دریایی، خلبانی، ماشین، کارتونی و بازی کامپیوتری مورد علاقه آن ها انتخاب می شود. پسر بچه ها معمولا عاشق ماشین سواری یا خلبانی هستند. بنابراین یکی از گزینه های معمول دیگر که برای کیک تولد پسرانه می توانید...

25 اسفند 1399

حضور دوباره ناوالنی در دادگاه

منتقد کرملین امروز (آدینه) در حالی برای محاکمه در ارتباط با اتهاماتی که خودش آنها را با انگیزه سیاسی می داند، بار دیگر دادگاهی شده که تنش ها بین روسیه و غرب بر سر حبس وی افزایش یافته است.

25 اسفند 1399

آیا ردیابی گوشی خاموش ممکن است؟

صرفا حالت خاموش و یا از دسترس خارج کردن گوشی راه کافی برای جلوگیری از ردیابی گوشی خاموش نمی باشد. با چند روش ساده می توان ردیابی کرد.

12 اسفند 1399

اعلام تبدیل میراث صنعتی یزد به بزرگترین هتل کارخانه خاورمیانه

ایسنا/ براساس آخرین اخبار بدست رسیده، تبدیل میراث صنعتی یزد به بزرگترین هتل کارخانه خاورمیانه صورت می گیرد.

11 اسفند 1399

دفاتر ازدواج و طلاق منطقه 21 تهران (آدرس و تلفن)

اطلاعات دفاتر ازدواج و طلاق منطقه 21 تهران (تهرانسر، خیابان اسدی، بلوار نیلوفر و...) به همراه آدرس و شماره تلفن.

10 اسفند 1399

محصولات ایران ساخت به فروشگاه های ایروان رسید

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، محصولات با کیفیت و خلاق ایران ساخت در بازارهای ارمنستان عرضه شد تا فضای مناسبی برای تعامل فناورانه میان دو کشور فراهم گردد.

10 اسفند 1399

برگزاری جشنواره فجر در شهرهای آبی و زرد

معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت با اعلام جزئیات شیوه برگزاری جشنواره فیلم و تئاتر فجر، گفت: جشنواره فجر در شهر های آبی و زرد به ترتیب با 50 و 30 درصد ظرفیت سالن مجاز به برگزاری هستند منوط به آنکه فروش بلیط اینترنتی بوده و کد ملی مدعوین از نظر...

7 اسفند 1399

گلچین متن زیبا برای تسلیت درگذشت عزیزان

متن زیبا برای تسلیت نوعی پیغام عرض تسلیت است که در آن از کلمات ادیبانه و زیبا برای نوشتن پیغام تسلیت استفاده شده است. این متن برای تسلیت گفتن به همکار، دوست صمیمی، آشنایان و... ارسال می گردد که یکی از نزدیکانشان را از دست داده اند.

5 اسفند 1399

چالش های آنلاین کردن کسب و کارهای B2B سنتی

در سال های اخیر شاهد گسترش استفاده از فضای اینترنت برای کسب و کارهایی که مشتریان آن ها مصرف کنندگان نهایی هستند (کسب و کارهای B2C) بودیم. استفاده از شبکه های مجازی و فروش آنلاین انواع محصولات، همکاری با پلتفرم های بزرگ فروش آنلاین، تولید وب سایت و اپلیکیشن...

3 اسفند 1399
تعداد: (258)