فرهنگ و هنر

10 مقصد برتر گردشگری آسیای شرقی در 2014

خوانندگان وبسایت سی ان تراولر (Conde Nast Traveler) برترین شهرهای تورییستی آسیا را انتخاب نموده اند که به توضیح زیر می باشد.

7 بهمن 1398

بلیت های پردیس سینمایی رازی در تمام ایام هفته نیم بها شد

مدیرعامل موسسه تصویر شهر از نیم بها شدن بلیت پردیس سینمایی رازی در تمام ایام هفته اطلاع داد.

4 بهمن 1398

اندیشکده، کارنگی: چالش های ژئواستراتژیک در انتظار اروپای پسابرگزیت

یک اندیشکده آمریکایی ضمن آنالیز احتمالاتی که برای اتحادیه اروپا پس از خروج بریتانیا (برگزیت) در یک دهه آینده مطرح خواهد بود، سرنوشت این اتحادیه را پر از چالش هایی ارزیابی نموده که برگزیت بر عمق آنها خواهد اضافه کرد.

3 بهمن 1398

مراتب ثبت 5 تپه تاریخی به استاندار لرستان ابلاغ شد

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در نامه های جداگانه به استاندار لرستان، ثبت پنج تپه تاریخی این استان را ابلاغ کرد.

2 بهمن 1398

ماجرای یک مرمت؛ از دو رنگ شدن گنبد شیخ لطف الله تا اتهام فتوشاپ

در یک سال گذشته مرمت گنبد شیخ لطف الله تبدیل به موضوعی حاشیه ساز شده است. پس از مرمت کاشی های دو ترک از 16 ترک این گنبد، تغییر رنگ و کمرنگ تر شدن این دو ترک مرمت شده موضوعی بود که توجه بعضی را به خود جلب کرد و اظهار نظرهای مختلفی را برانگیخت.

30 دی 1398

مصاحبه، معاون بین الملل حزب وطن ترکیه: آینده توازن منطقه در گرو همکاری تهران و آنکاراست

خیز آمریکا برای تضعیف ترکیه و ایران٬ بسیار مشهود است. هدف اصلی آمریکا تجزیه این دو کشور است و وقتی که می بیند توان رسیدن به این هدف را ندراد٬ دست به تحریم و حمایت از ترور می زند.

24 دی 1398

سرپرست معاونت سرمایه گذاری، حقوقی و امور مجلس وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی منصوب شد

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در حکمی، ساسان تاجگردون را به عنوان سرپرست معاونت سرمایه گذاری، حقوقی و امور مجلس این وزارتخانه منصوب کرد.

22 دی 1398

سفر به بالی، بهشت رویایی

قبل از شروع سفرنامه، بابت اشتباهات نگارشی از خوانندگان عزیز پوزش میخوام و همچنین از سایت وزین خبرنگاران کمال تشکر رو دارم.

15 دی 1398

سمینار برلینی ها در تهران

سمینار معرفی بخش کوتاه جشنواره فیلم برلین با حضور سیمونه اسپانی؛ نماینده جشنواره فیلم برلین، در دومین روز از برگزاری سی وششمین جشنواه بین المللی فیلم کوتاه تهران برگزار گردید.

13 دی 1398

پیشرفت 75 درصدی مرمت خانه تاریخی معبودی تبریز

خبرنگاران/آذربایجان شرقی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از پیشرفت 75 درصدی مرمت خانه تاریخی معبودی تبریز اطلاع داد.

12 دی 1398

سفر سفیر ایران به اوستیای شمالی و آلانیا

سنایی سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسکو امروز (دوشنبه) به منظور ملاقات با مقامات، اندیشمندان و شخصیت های دانشگاهی به منطقه اوستیای شمالی و آلانیا در روسیه سفر کرد.

11 دی 1398

استقبال از بچه ها و نوجوانان همدانی با 14 نمایش

خبرنگاران/همدان بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در سومین روز خود با 14 نمایش به استقبال بچه ها و نوجوانان می رود.

9 دی 1398

فالکون: هواداران گیتی پسند من را جذب کردند

خبرنگاران/اصفهان دروازه بان تیم گیتی پسند گفت: گیتی پسند تیم خوبی است و 3 بار قهرمان ایران شده است و ما تلاش می کنیم که برای چهارمین مرتبه قهرمان شویم.

5 دی 1398

قیمت بلیت های جشنواره فیلم کوتاه اعلام شد، کاهش 50 درصدی اعتبارات

نشست رسانه ای سی و ششمین جشنواره فیلم کوتاه تهران با حضور سیدصادق موسوی دبیر جشنواره برگزار گردید.

4 دی 1398

بهترین هتل های 4 ستاره ونیز؛ شهر رویایی ایتالیا

ونیز یکی از زیباترین و رمانتیک ترین شهرهای دنیا است که عاشقان بسیاری به آن سفر می نمایند؛ هتل های 4 ستاره در این شهر سفری لوکس و با خاطرات شیرین را برای مهمانان خود به ارمغان می آورد.

2 دی 1398

یادداشت روزنامه قرار، ادعای ارامنه٬ ترکیه و قدرت نرم

در شرایط سخت فعلی باید از خود بپرسیم: چرا در برابر اقدام اخیر مجلس نمایندگان آمریکا کسی حاضر نشد گوش به دفاعیات ترکیه بدهد و از موقعیت ژئوپولتیک کشور و اهمیت ترکیه به عنوان یک متفق٬ سخن به میان بیاورد؟

29 آذر 1398

4 شهر ایتالیا که در زمستان می درخشند ، روز اپیفانی را در رم تجربه کنید

زمستان زمان مناسبی برای سفر به ایتالیا و شهرهای محبوبش است. شهرهای شمالی مملو از بازارهای کریسمس می شوند تا با آلمان رقابت نمایند و شهرهای جنوبی سنت خود را در این مراسم نشان می دهند. رژه ها، نمایش نورها و جو خیابان ها مردم را به سطح شهر می کشد. در زیر لیستی...

29 آذر 1398

برگزاری اولین نشست کارگروه تخصصی صنایع دستی چوبی و حصیری در یزد

اولین جلسه کارگروه تخصصی صنایع دستی چوبی و حصیری در یزد برگزار گردید.

25 آذر 1398

روابط آمریکا و عربستان استراتژیک نیست

خبرنگاران- گروه بین الملل: رسانه های خبری از برگزاری نشست سران شورای همکاری خلیج فارس و آمریکا در ماه اکتبر، پاییز سال جاری، در کمپ دیوید جهت حل بحران قطر خبر داده اند.

22 آذر 1398

رضایت 85درصد گردشگران چینی از سفر به ایران

رئیس آموزشگاه گردشگری چین با استناد به یک نظرسنجی صورت گرفته در میان گردشگران چینی که به ایران سفر نموده اند گفت 85درصد گردشگران چینی از سفر به ایران رضایت کامل داشته و ایران را غیرقابل تصور معرفی نموده اند.

21 آذر 1398
تعداد: (99)