خبرنگاران لودر شهرداری صیدون باغملک گاز 12روستا را قطع کرد

به گزارش استدیو مرینا، اهواز -خبرنگاران - رییس اداره گاز باغملک گفت: حفاری بدون مجوز شهرداری صیدون موجب قطع شبکه گاز 12 روستای این بخش شد.

خبرنگاران لودر شهرداری صیدون باغملک گاز 12روستا را قطع کرد

جهت دریافت خدمات طراح نمای ویلای دوبلکس با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

سید روح الله پورموسوی شنبه در گفت و گو با خبرنگار استدیو مرینا گفت: عصر امروز شهرداری صیدون برای جایگذاری لوله آب اقدام به حفاری در نزدیکی لوله گاز کرد و برخورد لودر آنها به لوله گاز موجب شکستگی آن و قطع گاز یک هزار مشترک در این روستاها شد.

وی با انتقاد از این کار شهرداری صیدون گفت: نکته اول در این ماجرا این است که کار لولهکشی برای مزارع و باغ ها در خارج از محدوده شهر ارتباطی با شهرداری ندارد و اگر در این حادثه برای کارگران شهرداری اتفاقی رخ می داد معلوم نبود چه کسی می خواهد جوابگو باشد.

رییس اداره گاز باغملک اضافه نمود: نکته دوم این است که شهرداری برای حفاری خود اقدام به دریافت مجوز نکرده است و بدون هماهنگی اقدام به حفر کانال کرد و موجب شکستگی لوله گاز 12 روستا شد.

پورموسوی از قطع انشعاب گاز حدود هزار خانوار در روستاهای بخش صیدون اطلاع داد و تاکید نمود: کار تعمیر لوله در حال اجرا است و بلافاصله پس از آن، نیروهای اداره گاز با مراجعه درب خانه تک تک مشترکینی که گاز آنها قطع شده است، نسبت به وصل گاز اقدام خواهند کرد.

فرشاد نقدی شهردار صیدون در گفت وگو با خبرنگار استدیو مرینا گفت: برای تعریض جاده ورودی به صیدون لوله های آب کشاورزی را از کنار جاده به یکدیگر وصل کردیم تا مسئله ای در این راه ایجاد نشود.

وی اضافه نمود: عصر امروز در ادامه این کار، لودر شهرداری با لوله گاز چندروستای صیدون برخورد کرد و موجب آسیب دیدن آن شد، البته این لوله در عمق مناسبی کار گذاشته نشده بود.

نقدی ادامه داد: عملیات تعمیر و اصلاح این لوله اکنون در حال اجرا است و تا ساعاتی دیگر به خاتمه خواهد رسید.

بخش صیدون از توابع شهرستان باغملک در شرق خوزستان واقع شده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 24 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 907

به "خبرنگاران لودر شهرداری صیدون باغملک گاز 12روستا را قطع کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران لودر شهرداری صیدون باغملک گاز 12روستا را قطع کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید