منتظر حمله رئیس جمهور آمریکا به غول شبکه های اجتماعی باشید! ، توییتر ویدئو حساب کاربری دونالد ترامپ را حذف کرد

به گزارش استدیو مرینا، توییتر یکی از ویدئوهای موجود در حساب کاربری دونالد ترامپ؛ رئیس جمهوری ایالات متحده را به علت نقض قانون حق انتشار حذف نموده است و بر همین اساس هم به نظر می رسد باید منتظر حمله ترامپ به توییتر باشیم.

منتظر حمله رئیس جمهور آمریکا به غول شبکه های اجتماعی باشید! ، توییتر ویدئو حساب کاربری دونالد ترامپ را حذف کرد

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، ویدئو موجود در حساب کاربری ترامپ حاوی یک موسیقی از فیلم The Dark Knight Rises بود و بر همین اساس و با توجه به عدم رعایت قوانین حق نشر حذف شد.

به نظر می رسد این ویدیو به عنوان بخشی از کمپین تبلیغات انتخاباتی ترامپ 2020 طراحی شده است، اما چون موسیقی ویدئو بخشی از یک فیلم است که تحت حمایت کمپانی فیلمسازی برادران وارنر ساخته شده است، در نتیجه پس از شکایت کمپانی برادران وارنر به علت نقض حقوقشان از توییتر حذف شده است.

ترامپ این ویدئو را با شعار دوباره آمریکای بزرگ را می سازیم منتشر کرد. در کنار موسیقی دراماتیک از فیلم مذکور در پس زمینه این فیلم تبلیغاتی حاوی تصویری از رقبای سیاسی ترامپ از جمله باراک اوباما، رئیس جمهور سابق و نامزد حزب دموکراتیک در سال 2016؛ هیلاری کلینتون بود. در کنار این تصاویر متنی با این مضمون نوشته شد: اول آنها شما را نادیده می گیرند، سپس به شما می خندند و در نهایت شما را نژادپرست می نامند.

اما این ویدیو به سرعت از صفحه ترامپ حذف شد و توییتر این پیام را جایگزین آن کرد در پاسخ به گزارش مالکیت صاحب اثر و عدم رعایت حق حق نشر این اثر حذف می گردد.

یکی از سخنگویان کمپانی برادران وارنر در این خصوص می گوید: برای ما فرقی ندارد که آثار ما در چه مکانی سرقت یا سوء استفاده می شوند. به هر حال ما در هر شرایط نسبت به این موضوع اعتراض می کنیم.

اما سابقه دشمنی دونالد ترامپ و جک دورسی مدیرعامل توییتر جدید نیست و پیش از این نیز دونالد ترامپ توییتر را به هواداری از حزب دموکرات متهم نموده بود. اکنون پیش بینی می گردد باز هم ترامپ یا طرفداران او این اتفاق را نوعی دسیسه از سوی دموکرات ها بخوانند، به خصوص با توجه به کنایه های آشکار این ویدئو نسبت به اعضای ارشد حزب دموکرات.

منبع: انتخاب
انتشار: 14 تیر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 159

به "منتظر حمله رئیس جمهور آمریکا به غول شبکه های اجتماعی باشید! ، توییتر ویدئو حساب کاربری دونالد ترامپ را حذف کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منتظر حمله رئیس جمهور آمریکا به غول شبکه های اجتماعی باشید! ، توییتر ویدئو حساب کاربری دونالد ترامپ را حذف کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید