واگذاری قطعی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تصویب شد

به گزارش استدیو مرینا، به گزارش خبرنگاران، در اولین جلسه هیأت واگذاری شرکت های دولتی در سال 1399 که بعدازظهر امروز در وزارت امور اقتصاد و دارایی با حضور وزرای اقتصاد، ورزش و جوانان و دادگستری و رئیس سازمان خصوصی سازی و نمایندگان اتاق بازرگانی و سازمان بورس اوراق بهادار برگزار شد برنامه اجرایی پیشنهادی سازمان خصوصی سازی برای واگذاری قطعی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در سال 1399 مورد بحث و بررسی قرار گرفت و به تصویب رسید.

واگذاری قطعی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تصویب شد

در این جلسه ابتدا رئیس سازمان خصوصی سازی و وزیر ورزش و جوانان گزارشی از اقدامات اجرا شده در سال 1398 در این رابطه از جمله حسابرسی سالیان گذشته و برگزاری مجامع این دو باشگاه، شناسایی اموال و دارایی های مختلف آنها، واگذاری قطعی دو ورزشگاه درفشی فر مرغوبکار به دو باشگاه و همچنین شفاف شدن بدهی مالیاتی آنها و حل کردن بسیاری از دعاوی حقوقی در سال 1398 ارائه کردند.

در ادامه دژپسند، وزیر اقتصاد ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات وزارت ورزش و جوانان و سازمان خصوصی سازی و سازمان بورس اوراق بهادار در فرایند خصوصی سازی دو باشگاه در سال 1398، بر واگذاری هرچه سریع تر دو باشگاه طی مراحل قانونی در نیمه اول سال 1399 تاکید کرد و به همه بخش های ذیربط دستورات لازم برای انجام اقدامات اجرایی و قانونی را صادر کرد.

در ادامه جلسه برنامه اجرایی مراحل مختلف واگذاری این دو باشگاه که توسط سازمان خصوصی سازی تهیه شده بود به جلسه پیشنهاد شد و مورد تصویب هیأت عالی واگذاری شرکت های دولتی قرار گرفت. مقرر شد تمامی اعضا نهایت تلاش خود را برای واگذاری هرچه سریع تر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی در سال 1399 بعمل آورند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 875

به "واگذاری قطعی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تصویب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واگذاری قطعی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تصویب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید