ویژگی های نو در راه توییتر؛ توییت های طولانی تر ماه آینده از راه می رسند

به گزارش استدیو مرینا، ایلان ماسک اخیراً فهرستی از تغییرات توییتر در هفته های آینده را منتشر کرده است. او می گوید این شبکه اجتماعی به زودی امکان انتشار توییت های طولانی را فراهم می کند و اجازه می دهد تا به راحتی با سوایپ به سمت چپ و راست بتوانید حالت نمایش توییت ها را تغییر دهید.

ویژگی های نو در راه توییتر؛ توییت های طولانی تر ماه آینده از راه می رسند

مدیرعامل توییتر در توییت تازهی در صفحه خود گفت که توییتر در هفته جاری، هفته آینده و بعد در اوایل فوریه با سه قابلیت تازه به روز می شود. قابلیت اول که تا خاتمه این هفته (یعنی تا شنبه و یکشنبه هفته آینده در ایران) در دسترس قرار می گیرد، اجازه می دهد تا با سوایپ کردن به چپ و راست در اپلیکیشن این شبکه اجتماعی بتوانید بین حالت نمایش توییت های توصیه شده و تازهترین توییت ها جابه جا شوید.

ایلان ماسک می گوید این تغییر بخش اول از مجموعه تغییرات بزرگی خواهد بود که در رابط کاربری این شبکه اجتماعی اعمال خواهد شد. تغییر بعدی هفته آینده در زمینه دکمه بوکمارک به وجود می آید. این دکمه همین حالا هم وجود دارد، اما در داخل منوی اشتراک گذاری است و همه کاربران از وجود آن خبر ندارند و از این قابلیت استفاده نمی کنند. دکمه بوکمارک قرار است مانند لایک، پاسخ و ری توییت به راحتی در معرض دید کاربران قرار بگیرد.

توییتر بالاخره از توییت های طولانی تر پشتیبانی خواهد کرد

قابلیت بعدی که ایلان ماسک مدت هاست خبر افزودن آن به توییتر را اعلام کرده، امکان نشر توییت های بلندتر از 280 نویسه است. او در توییت خود وعده داده است که این قابلیت در اوایل ماه فوریه (اواسط بهمن) در دسترس قرار خواهد گرفت. با این قابلیت، انتظار می رود که انتشار مطالب طولانی تر در این شبکه اجتماعی آسان تر شود و قابلیت خوانش محتواها هم بالاتر برود.

توییتر از زمان ورود ایلان ماسک تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته است. یکی از این تغییرات افزودن قابلیت نمایش تعداد بازدید توییت هاست که حالا خیلی راحت تر در معرض دید همه کاربران واقع شده است. با توجه به اینکه ماسک وعده تغییرات بیشتر در رابط کاربری این شبکه اجتماعی را داده است، باید منتظر باشیم تا ببینیم او دیگر چه برنامه هایی برای این پلتفرم محبوب در نظر دارد.

منبع: انتخاب
انتشار: 23 دی 1401 بروزرسانی: 23 دی 1401 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 2150

به "ویژگی های نو در راه توییتر؛ توییت های طولانی تر ماه آینده از راه می رسند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویژگی های نو در راه توییتر؛ توییت های طولانی تر ماه آینده از راه می رسند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید