40 مدل لباس مجلسی زنانه

به گزارش استدیو مرینا، اگر می خواهید لباس مجلسی زنانه ای که انتخاب می کنید، بیشترین و بهترین کارکرد را برای اندام شما داشته باشد، می بایست برشی را انتخاب کنید که بیشترین هماهنگی را با فرم اندام شما نشان دهد. این یعنی اولین گام در انتخاب لباس مجلسی زنانه مناسب، آگاهی از فرم اندام تان است. در ادامه به اختصار به شما خواهیم گفت که چگونه با توجه به ویژگی های ظاهری اندام خود، بهترین برش و مدل لباس مجلسی زنانه را شناسایی کنید. همچنین، کلکسیونی بی نظیر از انواع لباس مجلسی زنانه با مدل های و سایز های مختلف برای شما تهیه نموده ایم تا با مشاهده آن ها به راحتی بتوانید سبک مورد علاقه خود را پیدا کنید.

40 مدل لباس مجلسی زنانه

انتخاب مناسب ترین نوع لباس مجلسی

1. باسن و ران های درشت دارید؟

مناسب ترین نوع لباس مجلسی زنانه برای افراد با فرم اندام گلابی شکل، لباس هایی است که توجه را به سمت بالاتنه به ویژه گردن، سینه و بازو ها معطوف می نماید. اگر دور کمر به نسبت باریکی دارید، از لباس هایی که در این بخش به طور قابل توجه ای جذب هستند، غافل نشوید.

2. بازو های درشت دارید؟

لباس مجلسی را انتخاب کنید که آستین های نیمه، سه ربعی و به ویژه کلوش داشته باشند. لباس مجلسی آستین کلوش بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

3. بالاتنه و سینه های کوچک دارید؟

دست شما در انتخاب لباس های مختلف باز است. با این وجود لباس هایی که برش راسته کوتاه یا بلند دارند و یا انواع لباس مجلسی بدون بند برای شما مناسب تر خواهند بود. به طور کلی اگر لباس مجلسی که انتخاب می کنید، دارای تزیینات ویژه ای بر روی قسمت بالاتنه و سینه باشند، به ارتقای استایل شما یاری مضاعف می نمایند.

4. بالاتنه و سینه های عظیم دارید؟

تمرکز لباس مجلسی شما باید بر روی انحنا های زیبای اندام تان باشد. انواع لباس مجلسی دکلته، هالتر استایل و به طور کلی لباس هایی که یقه های باز دارند بهترین کارکرد را با فرم اندام شما خواهند داشت.

5. پلاس سایز هستید؟

شانه های پهن، دور کمر تعیین و باسن و ران های درشت، فرم اندام مثلث معکوس را نشان می دهند. نگران نباشید! با انتخاب لباس هایی که کمربند، بند و گره دار هستند آغاز نموده و از قلم نیاندازید که باید توجه را به سمت ساق پای خود معطوف کنید. بنابراین، لباس مجلسی که انتخاب می کنید نباید بلند تر از زانو ها باشد.

6. ریز نقش هستید؟

لباس مجلسی مشکی کوتاه بیش از هر کس به شما می آید! یقه هفت یا پوشیده فرقی نمی نماید فقط کوتاه باشد! اگر کوتاه قد، ولی درشت اندام هستید، از قاعده لباس های پلاس سایز، یعنی نشان دادن پا ها و انتخاب لباس های کمر دار پیروی کنید.

7. لاغر اندام هستید؟

به یاری کمربند به اندام خود انحنا های بیشتری اضافه کنید. هیچ کس به اندازه شما نمی تواند از انتخاب لباس های مجلسی پشت باز، هالتر استایل و یقه هفت لذت ببرد! از قلم نیاندازید که از انتخاب لباس مجلسی سر تا پا مشکی بپرهیزید.

کلکسیونی از 40 مدل لباس مجلسی زنانه

لباس مجلسی سفید زنانه مدل دور گردنی ساده و شیکمدل لباس مجلسی سرمه ای کار شده زنانهمدل لباس مجلسی زنانه سبز تیرهنمای پشت مدل لباس مجلسی زنانه سبز تیره بالامدل لباس مجلسی مخمل مشکی بلند زنانهمدل لباس مجلسی رومی سفید زنانه

بیشتر ببینید: 30 مدل لباس مجلسی رومی؛ لطیف، زنانه و با شکوه

مدل لباس مجلسی گیپور سرمه ای زنانه آستین کلوشمدل لباس مجلسی کالباسی بلند زنانهمدل لباس مجلسی زنانه سادهنمای پشت مدل لباس مجلسی زنانه ساده بالالباس مجلسی زرشکی زنانه مدل آف شولدرمدل لباس مجلسی گل برجسته بلند و آستین دار زنانهمدل لباس مجلسی لمه شنی مشکی زنانهمدل لباس مجلسی رومی حریر بلند زنانهمدل لباس مجلسی بلند کار شده مشکی زنانهمدل لباس مجلسی سرمه ای زنانه

بیشتر ببینید: 30 مدل لباس مجلسی سرمه ای که باید امتحان کنید!

مدل لباس مجلسی زنانه سبز 2019مدل لباس مجلسی شنل دار گیپور زنانهمدل لباس مجلسی زرشکی کار شده زنانهلباس مجلسی یاسی زنانه مدل یک طرفهمدل لباس مجلسی کالباسی بلند زنانهمدل لباس مجلسی گیپور سرمه ای زنانهمدل لباس مجلسی زنانه آستین دار سبز آبی روشنلباس مجلسی سفید بلند زنانه مدل رومیمدل لباس مجلسی صورتی زنانه با شنل گیپورمدل لباس مجلسی زنانه سرمه ای کوتاهمدل لباس مجلسی زنانه گیپور کالباسی

بیشتر ببینید: کلکسیونی از 30 مدل لباس مجلسی کالباسی، صورتی چرک و هلویی

مدل لباس مجلسی ریون سبز زنانهمدل لباس مجلسی گلدار زنانه

بیشتر ببینید: 30 مدل لباس مجلسی گلدار + راهنمای جامع برای همه سنین

مدل لباس مجلسی سرمه ای زنانه آستین دار

سخن آخر

همانطور که پیش تر گفتیم، اگر می خواهید لباس مجلسی زنانه ای که انتخاب می کنید بهترین کارکرد را برای اندام شما داشته باشد، می بایست برشی را انتخاب کنید که بیشترین هماهنگی را با فرم اندام شما نشان دهد. در این مطلب سعی بر آن داشتیم تا ویژگی های مختلف اندامی و گزینه های متناسب با آن ها را برشماریم. با این حال، اگر سوالی در رابطه با شناخت فرم اندام و انتخاب لباس مجلسی زنانه دارید، در انتهای این صفحه در بخش ارسال نظر با کارشناسان ما در ارتباط باشید. همچنین، به منظور آشنایی با آخرین ترند های لباس مجلسی 2019، کلکسیون لباس مجلسی پلنگی و لباس مجلسی پوست ماری را نیز دنبال کنید.

منبع: مجله انگیزه
انتشار: 8 آبان 1399 بروزرسانی: 8 آبان 1399 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 1181

به "40 مدل لباس مجلسی زنانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "40 مدل لباس مجلسی زنانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید