اختتامیه سومین دوره مسابقات تابستانی آپارات گیم برگزار گردید

به گزارش استدیو مرینا، سومین دوره مسابقات تابستانی آپارات گیم با برگزاری آیین اختتامیه، به کار خود انتها داد.

اختتامیه سومین دوره مسابقات تابستانی آپارات گیم برگزار گردید

به گزارش ایران و به نقل از روابط عمومی آپارات، سومین دوره مسابقات تابستانی آپارات از 26 تیر کار خود را شروع کرد و در این دوره، 8 هفته رقابت بین استریمرهای آپارات در جریان بود.

در این دوره از مسابقات، به مدت دو هفته رقابت میان استریمرهای تازه کار در جریان بود و طی 6 هفته، استریمرهای حرفه ای با هم به رقابت پرداختند.

در کنار مسابقات مربوط به استریمرها، برای اولین بار مسابقه حامی برگزیده آپارات گیم هم برگزار شد تا از حمایت کنندگان استریمرها هم تقدیر به عمل بیاید.

این دوره از مسابقات که جوایزی به ارزش بیش از 230 میلیون تومان داشت، تا 26 شهریور در جریان بود.

علی لرستانی پور، پرهام طاهری، امیرحسین امراللهی، حجت رضایی نسب و شاهین بیگی، به ترتیب 5 استریمر حرفه ای برتر این دوره از رقابت ها بودند.

علی لرستانی پور به اسم قهرمان این دوره، در مجموع 62 میلیون تومان جایزه به خانه برد. بقیه افراد برتر هم جوایز دیگری را به خود اختصاص دادند.

اسامی برندگان و مقدار جایزه آنها به توضیح زیر است:

علی لرستانی پور: 62 میلیون تومان

پرهام طاهری: 40 میلیون تومان

امیرحسین امرللهی: 29 میلیون تومان

حجت رضایی نسب: 23 میلیون تومان

شاهین بیگی: 6 میلیون تومان

نوید کلوند: 10 میلیون تومان

علی شهرکی: 10 میلیون تومان

محمدحسین کامل ساقیان: 6 میلیون تومان

محمد نیک زاد: 6 میلیون تومان

علیرضا شهرکی: 4 میلیون تومان

حسین امان اللهی: 4 میلیون تومان

یکی دیگر از بخش های این دوره قرعه کشی میان حامیانی بود که حداقل یک شانس شرکت در قرعه کشی را داشتند.

مجتبی کاغذچی از ارومیه، برنده این قرعه کشی بود و xbox series s برای او ارسال شد. هادی شعبانی هم به اسم نفر اول مسابقه حامی برگزیده، یک xbox series x را به خود اختصاص داد. او مجموعا بیش از 30 میلیون تومان استریمرها را حمایت نموده بود. آپارات گیم برای قدردانی از حامیان استریمرها، قرار است به صورت فصلی مسابقه حامی برگزیده را ادامه دهد.

در این مراسم که حدود دو ساعت به طول انجامید، برندگان به صورت گروهی به گفت وگو پرداختند. در خلال این گفت وگوها، استریمرها به چالش های خودشان برای شرکت در این دوره از مسابقات، تغییرات مثبتی که این دوره از مسابقات نسبت به گذشته داشته و در نهایت، برنامه هایشان برای ادامه استریم اشاره کردند.

در پنل اول تبادل نظر شاهد حضور حجت رضایی نسب (رتبه چهارم کلی مسابقات)، پرهام طاهری (رتبه دوم کلی مسابقات) و محمد نیک زاد (رتبه دوم استریمرهای تازه کار) بودیم.

در پنل دوم، شاهین بیگی (رتبه پنجم کلی)، محمد حسین کامل ساقیان (رتبه دوم استریمرهای تازه کار) و نوید کلوند (رتبه اول استریمرهای تازه کار) حضور داشتند.

پنل سوم با حضور امیرحسین امراللهی (رتبه سوم کلی)، علی شهرکی (رتبه سوم استریمرهای تازه کار) و علیرضا شهرکی (رتبه اول استریمرهای تازه کار) برگزار گشت و پنل آخر، به قهرمان مسابقات علی لرستانی پور و حسین امان اللهی (رتبه سوم استریمرهای تازه کار) تخصیص پیدا نموده بود.

گفتنی است که به استریمرهای تازه کار که رتبه اول را در دو هفته مخصوص به این مسابقات کسب کردند، یک جایگاه گیمینگ هم برای هموارتر شدن راه جدی دنبال کردن استریم، اهدا شد.

شما می توانید از این لینک (https:،،www.aparat.com،v،ybn4m) اختتامیه را دیدن کنید.

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 11 مهر 1400 بروزرسانی: 11 مهر 1400 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 1773

به "اختتامیه سومین دوره مسابقات تابستانی آپارات گیم برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختتامیه سومین دوره مسابقات تابستانی آپارات گیم برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید