اخطارهای شفر به آبی پوشان: بازیکنی که نظم نداشته باشد از تیم کنار گذاشته می گردد، هیچ بازیکنی حق ندارد با صورت ناراحت روی نیمکت استقلال بنشیند

به گزارش استدیو مرینا، سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در خاتمه تمرین امروز با تاکید بر اینکه همه بازیکنان برای کل تیم باید بجنگند گفت: هیچ بازیکنی حق ندارد با صورت ناراحت روی نیمکت بنشیند.

اخطارهای شفر به آبی پوشان: بازیکنی که نظم نداشته باشد از تیم کنار گذاشته می گردد، هیچ بازیکنی حق ندارد با صورت ناراحت روی نیمکت استقلال بنشیند

به گزارش استدیو مرینا و به نقل از سایت باشگاه استقلال, وینفرد شفر سرمربی تیم فوتبال استقلال در خاتمه تمرین امروز (چهارشنبه) در جمع بازیکنان و سرپرست باشگاه گفت: این مهم است که قبل از بازی با السد انگار زمین خورده بودیم ولی الان بلند گردیده ایم. این انرژی و قدرتی که مقابل السد در قطر ارائه دادیم را باید همیشه نگه داریم. باید روی اشتباهات مان کار کنیم. ما همه یک تیم هستیم. باید با هم بجنگیم. نظم، نظم و نظم در تیم ما شماره یک است. بازیکنی که نظم نداشته باشد از تیم ما کنار گذاشته می گردد و فرقی هم ندارد که بازیکن با تجربه ای باشد یا بازیکن جوان ما محسوب گردد. همیشه باید تمرینات مان همان چیزی باشد که در قطر بود و بازی مان هم همان نمایش باشد. استقلال واقعی این بود. همانطور که آقای فتحی گفت، کاری نداشته باشید که در فضای مجازی چه چیزی نوشته اند. آن کسانی که آن حرف ها را می زنند به دنبال این هستند که ما را برای دربی ضعیف نمایند. کسی نمی تواند ما را متوقف کند اگر ما همه باهم باشیم.

سرمربی استقلال افزود: هیچ بازیکنی که روی نیمکت می نشیند، حق ندارد با صورت ناراحت روی نیمکت باشد. همه بازیکنان حتی نیمکت نشینان هم باید بجنگند برای کل تیم. بهترین مهاجم لیورپول روز گذشته وارد زمین شد و این تیم پیروز شد. کسی نگفت چرا او روی نیمکت بوده و همه گفتند تیم شان برنده گردیده است. همه باید روی خودشان کار نمایند تا بهتر شوند. دوباره می گویم که هیچکس بخاطر مطالب فضای مجازی به ترکیب نمی آید و از ترکیب خارج نمی گردد. مثلا وقتی قائدی بازی می نماید و عوض می گردد، کسی نمی تواند بگوید چرا بازی کرد یا بازی نکرد. این مطالبی که در فضای مجازی مطرح می گردد اصلا مهم نیست.

شفر در خاتمه افزود: در بازی با نساجی باید با همین قدرت به میدان برویم و پیروز شویم. باید ببریم. مهم این است که آقای فتحی به عنوان نفر اول باشگاه پشت شما هستند و به بقیه حرف ها توجهی نکنید چون شایعات زیاد هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 دی 1397 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 29

به "اخطارهای شفر به آبی پوشان: بازیکنی که نظم نداشته باشد از تیم کنار گذاشته می گردد، هیچ بازیکنی حق ندارد با صورت ناراحت روی نیمکت استقلال بنشیند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اخطارهای شفر به آبی پوشان: بازیکنی که نظم نداشته باشد از تیم کنار گذاشته می گردد، هیچ بازیکنی حق ندارد با صورت ناراحت روی نیمکت استقلال بنشیند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید