ادعای جنجالی رامین رضاییان: ماهی 6 میلیارد تومان دستمزد

به گزارش استدیو مرینا، پس از صحبت های رامین رضاییان در برنامه فوتبال برتر مبنی بر اینکه به صورت رایگان در پرسپولیس بازی نموده، رضا درویش این ادعا را تکذیب کرد و از قرارداد بیش از شش میلیاردی او اطلاع داد. حالا رضاییان در گفتگویی که با خبرنگار ما داشته، شرح داده که رقم پرداختی از سوی باشگاه پرسپولیس (نزدیک به 7 میلیارد) برای رضایت نامه او بوده و دستمزدش از پرسپولیس 500 میلیون تومان است.

ادعای جنجالی رامین رضاییان: ماهی 6 میلیارد تومان دستمزد

مدافع راست پرسپولیس بعلاوه از این باشگاه خواسته تا قراردادش را منتشر نمایند.

اظهارات رامین رضاییان را می خوانید:

* پول رضایت نامه از دستمزد جداست

صحبت هایی که باشگاه محترم پرسپولیس انجام می دهد، همان حرفی است که زدم. من در صحبت هایم از باشگاه پرسپولیس بابت همراهی و مبلغی که برای رضایتم پرداخت کردند، تشکر کردم. ما دو حالت داریم یکی اینکه بازیکن حقوق می گیرد و دیگری پول رضایت برای ترانسفر است و پول رضایت نامه را نباید جزو قرارداد حساب کنیم.

* الدحیل پاسخ نامه پرسپولیس را نداد

باشگاه پرسپولیس کاملا در جریان است و بگذارید من واضح بگویم. باشگاه پرسپولیس به السیلیه نامه می زد برای انتقال من و بعد به باشگاه الدحیل نامه زدند که آخرین نامه آن ها بی جواب ماند. مبلغی نزدیک به 200 هزار دلار را گفتند به عنوان رضایت نامه می دهیم و من این نامه را دارم. باشگاه الدحیل این نامه را جواب نداد و منتفی شد.

* باشگاه الدحیل شرایط سختی گذاشت

روز آخر با پیگیری های من، باشگاه الدحیل گفت رامین بیا در باشگاه و بعد یکسری شرایط سخت را جلوی من گذاشتند. یک چیزی نزدیک به دو ماه حقوق را باید می بخشیدم. من به امیرهوشنگ سعادتی (ایجنت) زنگ زدم و گفتم به باشگاه پرسپولیس بگو می توانی اینقدر را اوکی کنی؟ آقای درویش هم درست گفت (بیش از شش میلیارد)، اما چون به دلار بود چیزی نزدیک به هفت میلیارد تومان شد. یعنی وقتی 250،000 دلار را تبدیل می کردی، تفاوتش می شد همین مبلغی که آقای درویش گفت.

* پرسپولیس به علت تحریم نمی توانست پول منتقل کند

این مبلغ به خاطر اینکه روز آخر جابجایی بود، باشگاه پرسپولیس نمی توانست این مبلغ را به علت تحریم ها به باشگاه الدحیل پرداخت کند. و، چون آخرین روز جابجایی در ایران بود به همین علت من به باشگاه الدحیل اعلام کردم که این مبلغ نزدیک به دو ماه حقوق خود را می بخشم و معادل آن را که نزدیک به یک ماه حقوق من بود از باشگاه پرسپولیس دریافت خواهم کرد. بعد باشگاه پرسپولیس نباید آن مبلغ را به پای پرداختی به من بنویسد. آن ها (باشگاه پرسپولیس) این پول را باید به الدحیل برای رضایت نامه می دادند که شرایط تحریم و روز پایانی مهلت جابجایی این شرایط را فراهم نمی کرد و من به نوعی آن را از قرارداد خودم پرداخت کردم تا بتونم با پرسپولیس قرارداد ببندم.

* علتی ندارد دروغ بگویم

بعد آقای سعادتی همان مبلغی که در حدود یک ماه دستمزدم در الدحیل بود را از باشگاه پرسپولیس به صورت چک دریافت کرد.

قرارداد من با باشگاه الدحیل خیلی قرارداد سنگین و خوب و محکمی بود. برای همین گفتم که کمتر بازیکنی این کار را می نماید و من با جان و دل این کار را کردم. علتی ندارد چیزی را در برنامه زنده پنهان کنم.

* پرسپولیس قراردادم را رسانه ای کند

حقوق دریافتی از باشگاه نداشتم و پولی که باشگاه پرسپولیس داد، برای رضایت نامه بود. قرارداد پرسپولیس دست خود من است و قرار بود بنویسیم صفر، اما نوشتیم 500 میلیون. قرارداد دست من است و لطفا رسانه ای نمایند اصلا ایرادی ندارد.

* میدانند در الدحیل چقدر بسته بودم

من از باشگاه پرسپولیس تشکر کردم و من هم خیلی همراهی کردم که این رخ داد. الان آقای درویش صحبت کرد و حرف درستی هم زد، اما این رقمی که دادند، پول یک ماه از قراردادم در الدحیل بود. آن ها قرارداد من را دارند و می دانند که در الدحیل چقدر قرارداد بسته بودم.

* یک ماه از قراردادم را در الدحیل ضرر کردم

من تازه یک ماه از قراردادم در الدحیل را ضرر کردم و یک ماه را باشگاه پرسپولیس داد. فکر می کنم باشگاه پرسپولیس متوجه حرف های من نشد خواهش می کنم حرف هایم را تمیز گوش بدهند. من با 40 میلیون طرفدار صحبت کردم و چرا باید چیزی را اشتباه بگویم؟ این سوتفاهم است و از آقای درویش درخواست دارم حرف هایم را گوش نمایند و مبلغی که برای رضایت نامه دادند را در قراردادم به عنوان دستمزد نیاورند. من آن پول را در باشگاه الدحیل بخشیدم و آمدم و باشگاه پرسپولیس نیمی از آن را داد. امیدوارم باشگاه بزرگ پرسپولیس بداند که من در صحبت هایم از آن ها تشکر کردم و بابت یک ماه قرارداد قدردانی داشتم که توانستند در این بحران کاری نمایند که به پرسپولیس بیایم.

ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 18 تیر 1401 بروزرسانی: 18 تیر 1401 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 2043

به "ادعای جنجالی رامین رضاییان: ماهی 6 میلیارد تومان دستمزد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای جنجالی رامین رضاییان: ماهی 6 میلیارد تومان دستمزد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید