افتتاح حساب در بانک سپه برای خروج از کشور مشمولان

به گزارش استدیو مرینا، سازمان وظیفه عمومی انتظامی جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد که مشمولان متقاضی خروج از کشور باید در بانک سپه حساب تازه افتتاح و برای ثبت اینترنتی آن اقدام نمایند.

افتتاح حساب در بانک سپه برای خروج از کشور مشمولان

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سازمان وظیفه عمومی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه ای خاطرنشان کرد با توجه به ادغام بعضی از بانک ها با سامانه جامع بانک سپه (سامانه امید) و به منظور سهولت در رسیدگی به درخواست های مشمولان متقاضی خروج از کشور موقت، از 20 آذر ماه (روز گذشته) و ثبت اینترنتی درخواست های مشمولان در درگاه خدمات الکترونیک انتظامی epolice.ir تنها با ارائه حساب تازه بانک سپه امکان پذیر است.

در این اطلاعیه آمده است: مشمولان می توانند با مراجعه به شعب بانک سپه و افتتاح حساب به نام خود، مقدمات ثبت درخواست خروج از کشور خود را فراهم نموده و سپس در سامانه خدمات الکترونیک انتظامی epolice.ir اطلاعات شماره حساب سپه خود را وارد نمایند.

شایان به ذکراست؛ این اقدام جهت سهولت دریافت و استرداد ودیعه های سپرده شده انجام گرفته و در صورت عدم ارائه شماره حساب تازه سامانه جامع بانک سپه، درخواست خروج از کشور موقت مشمول ثبت نمی گردد و در نهایت استرداد ودیعه آنان با مشکل و تأخیر روبرو خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 بهمن 1400 بروزرسانی: 18 بهمن 1400 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 1907

به "افتتاح حساب در بانک سپه برای خروج از کشور مشمولان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح حساب در بانک سپه برای خروج از کشور مشمولان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید