انتخابات هیات فوتبال تهران به تعویق افتاد

به گزارش استدیو مرینا، گل محمدی درباره انتخابات هیات فوتبال استان تهران به رادیو ورزش گفت: مهمترین دلیل تعویق انتخابات، قانون است. روز گذشته دبیر هیات فوتبال استان تهران نامه ای را به اداره کل فرستاد که سه نفر از اعضای مجمع تغییر نموده اند و نفرات جدیدی آمده اند. با استناد به اساسنامه هیات فوتبال، وقتی تغییری در اعضای مجمع رخ می دهد، موظف هستند بین 7 تا 15 روز قبل از انتخابات، اسامی به مراجع ذیصلاح اعلام گردد.

انتخابات هیات فوتبال تهران به تعویق افتاد

وی اضافه کرد: چون رعایت قانون نشده بود نامه نوشتیم که برگزاری انتخابات قانونی نیست و پیشنهاد دادیم انتخابات به تعویق افتد. یکسری مسائل هم درباره نحوه انتخابات وارد است که با هماهنگی فدراسیون و وزارت ورزش در فرصت باقیمانده آنالیز می گردد.

رئیس اداره ورزش و جوانان استان تهران درباره زمان برگزاری انتخابات یادآور شد: اینکه انتخابات پنجشنبه این هفته برگزار نمی گردد، قطعی است ولی تاریخ برگزاری انتخابات را باید فدراسیون فوتبال معین کند.

گل محمدی ادامه داد: یکسری حواشی هم درباره نحوه برگزاری انتخابات وجود داشت. پیشنهاد ما در وزارت ورزش این است که کاندیدای ریاست هیات نباید هنگام انتخابات در این پست باشد. وزارت ورزش هم برای فدراسیون ها سرپرست معین می نماید تا اصل عدالت رعایت گردد. فدراسیون فوتبال به اساسنامه هیات فوتبال استناد می کرد که مورد نقد جدی است. ما در وزارت ورزش به صورت جدی به آن نقد داریم ولی باید همه تابع قانون باشیم. تا اساسنامه جدید نمی گردد گفت انتخابات برگزار نمی گردد. استناد قانونی برای تعویق انتخابات همین نامه است و ما هم اعلام کردیم قابل برگزاری نیست.

وی درباره احتمال منصوب شدن یک سرپرست جدید برای هیات فوتبال گفت: ما و وزارت ورزش در حال پیگیری هستیم که حتما سرپرست جدیدی انتخاب گردد. البته باید این موضوع را با فدراسیون فوتبال رایزنی و آنها را قانع کنیم. برای پرهیز از هر شائبه این است که در صورت کاندیدا شدن رئیس فعلی، سرپرستی برای هیات معین گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 مهر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 305

به "انتخابات هیات فوتبال تهران به تعویق افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخابات هیات فوتبال تهران به تعویق افتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید