انتساب وعده ارزانی به مخبر در شبکه های اجتماعی نادرست است

به گزارش استدیو مرینا، دفتر معاون اول رئیس جمهور در اطلاعیه ای با اشاره به انتشار گسترده مطلبی در شبکه های اجتماعی با مضمون وعده ارزانی همه چیز از جمله مسکن و خودرو، انتساب این مطلب را به مخبر تکذیب کرد.

انتساب وعده ارزانی به مخبر در شبکه های اجتماعی نادرست است

به گزارش ایسنا، در این اطلاعیه بعلاوه تاکید شده است که دولت تمام توان و ظرفیت خویش را برای حل مسائل معیشتی مردم، بازگشت ثبات به اقتصاد کشور و مهار قیمت ها به کار گرفته و امیدواریم شاهد حل مسائل و مسائل کشور در آینده ای نزدیک باشیم.

متن کامل اطلاعیه دفتر معاون اول رئیس جمهور به توضیح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با توجه به انتشار گسترده مطلبی در شبکه های اجتماعی با اسم مقرون به صرفهی در راه است، مردم از خرید خانه و ماشین دست نگه دارند، چون همه چیز مقرون به صرفه خواهد شد و انتساب آن به جناب آقای دکتر مخبر معاون اول محترم رئیس جمهور، بدینوسیله به اطلاع می رساند، بیان چنین مطلبی از سوی معاون اول محترم رئیس جمهور تکذیب می گردد.

شایان ذکر است، همانطور که ملت مطلع و شریف ایران استحضار دارند، دولت مردمی از همین آغازین روز های فعالیت خود تمام توان وظرفیت خویش را برای حل مسائل معیشتی مردم، بازگشت ثبات به اقتصاد کشور و مهار قیمت ها بکار گرفته و امیدواریم به لطف الهیو همراهی مردم عزیز ایران شاهد حل مسائل و مسائل کشور در آینده ای نزدیک باشیم.

دفتر معاون اول رئیس جمهور

منبع: فرارو
انتشار: 8 شهریور 1400 بروزرسانی: 8 شهریور 1400 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 1736

به "انتساب وعده ارزانی به مخبر در شبکه های اجتماعی نادرست است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتساب وعده ارزانی به مخبر در شبکه های اجتماعی نادرست است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید