انجمن معلمان عراق برای برگزاری تظاهرات یکپارچه فردا فراخوان داد

به گزارش استدیو مرینا، انجمن معلمان عراق امروز (سه شنبه) خواستار تظاهرات منسجم و یکپارچه در سراسر استان های عراق طی فردا شد. در این راستا انجمن معلمان عراق شاخه کربلا نیز از تحصن در تمام مدارس استان طی امروز خبر داد.

انجمن معلمان عراق برای برگزاری تظاهرات یکپارچه فردا فراخوان داد

به نقل از سومریه نیوز، انجمن معلمان عراق در بیانیه ای فراخوان برگزاری تظاهرات یکپارچه در سراسر استان ها از سوی معلمان و همکاران آموزشی و کارمندان بخش آموزش را داد.

در این بیانیه آمده است، تظاهرات راس ساعت 10 صبح فردا به وقت محلی از دفاتر و شعب این انجمن در استان ها تا میادین اصلی تجمعات مردمی برگزار خواهد شد.

این انجمن تاکید کرد، تظاهرکنندگان دست نوشته هایی حاوی درخواست های مردمی را در دست داشته باشند که شورای مرکزی تصویب کرده است.

انجمن معلمان عراق قبلا نیز اعتصاب سراسری را اعلام کرده بود که از دوم ماه گذشته میلادی تا نهم همان ماه ادامه یافت. این اعتصاب در همبستگی با تظاهرات های بغداد و بقیه استان ها بود.

انجمن معلمان عراق شاخه کربلا نیز خواستار مشارکت فعال در تظاهرات مرکزی شد که قرار است از مقر انجمن در میدان التربیه شروع شود.

این انجمن تحصن در تمام مدارس استان را از امروز اظهار داشت.

تظاهرات ها در میدان التحریر و بقیه استان ها روز سه شنبه وارد نوزدهمین روز خود می شود، این تظاهرات ها با درخواست برای ایجاد فرصت های شغلی و مبارزه با فساد و تحویل فاسدان به دستگاه قضایی شروع شده و با تغییر دولت و اصلاح قانون اساسی در حال برگزاری است.،ایسنا

بیشتر بخوانید،تلاش رئیس جمهور عراق برای کاهش تنش در منطقه

13:03 ::

1398،7،6

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 14 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 546

به "انجمن معلمان عراق برای برگزاری تظاهرات یکپارچه فردا فراخوان داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انجمن معلمان عراق برای برگزاری تظاهرات یکپارچه فردا فراخوان داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید