باز شدن پای سریال جومونگ به دعوای مالی ایران و کره جنوبی

به گزارش استدیو مرینا، عضو هیات رئیسه مجلس گفت: باید در مقابل بلوکه کردن دارایی های ایران در کره جنوبی دست به اقدام متقابل بزنیم و اگر تا به امروز این کار را نموده بودیم، یک کشور این چنینی این گونه رفتار ها را با ما نداشت.

باز شدن پای سریال جومونگ به دعوای مالی ایران و کره جنوبی

به گزارش فارس، مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: باید در مقابل بلوکه کردن دارایی های ایران به وسیله کره جنوبی ما نیز دست به اقدام متقابل بزنیم و نسبت به بلوکه کردن دارایی های این کشور اقدام کنیم.

وی اضافه نمود: اگر ما پیش از این چنین رفتاری را در دستورکار خود قرار می دادیم، یک سری کشور های دم دستی به خود اجازه نمی دادند دارایی های ما را بلوکه نمایند و یا دست به اقدامات مشابه بزنند.

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: متأسفانه امروز می بینیم که کشور کره جنوبی دست به رفتار های شیطنت آمیز در مقابل ملت ایران با این قدمت تاریخ تمدن دارد، می زند و سعی در ایجاد مزاحمت دارد.

یوسفی اعلام کرد: کره کشوری است که سعی دارد با ساختن سریال جومونگ و امثال آن تاریخ سازی کند و خود را کشوری بزرگ جلوه دهد.

وی اضافه نمود: ما نیز باید برای دادن پاسخ محکم به رفتار های کره جنوبی و همراهی وی با استکبار به رهبری آمریکا نسبت به بلوکه کردن دارایی های این کشور اقدام کنیم.

منبع: فرارو
انتشار: 26 آبان 1400 بروزرسانی: 26 آبان 1400 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 1821

به "باز شدن پای سریال جومونگ به دعوای مالی ایران و کره جنوبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باز شدن پای سریال جومونگ به دعوای مالی ایران و کره جنوبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید