تحقق بودجه حداکثری نتیجه تدوین برنامه 5 ساله و چشم انداز 12 ساله

به گزارش استدیو مرینا، شهردار تبریز گفت: تحقق بودجه حداکثری پارسال در سایه تدوین و اجرای برنامه 5 ساله و چشم انداز 12 ساله بوده است.

تحقق بودجه حداکثری نتیجه تدوین برنامه 5 ساله و چشم انداز 12 ساله

به گزارش خبرنگاران آذربایجان شرقی ، ایرج شهین باهر پیش از ظهر امروز در دویست و چهل و دومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تبریز اظهار کرد: یکی از شاخص ترین اقدامات شورای دوره پنجم بدون اغراق تدوین برنامه 5 ساله و چشم انداز 12 بوده که مانع سلیقه گرایی افراد در مجموعه شهرداری شده است.

او اضافه کرد: در واقع پس از گذشت بیش از 100 سال از تاسیس شهرداری تبریز چنین برنامه ای تدوین شده است که موجب پیشبرد اهداف مجموعه مدیریت شهری و مانعی برای اعمال سلیقه های فردی است تا امور جاری بر اساس برنامه پیش بینی شده از قبل حرکت کند.

شهردار تبریز توضیح داد: بزرگترین آفت توسعه شهرها همین تغییر برنامه ها در هر دوره چهار ساله است که در بعضی از شهرها به همین دلیل هیچ شاخص توسعه ای به پایان نمی رسد.

او با اشاره به تحقق بودجه حداکثری شهرداری تبریز در سال 99 بیان کرد: بیشترین تحقق بودجه شهرداری تبریز در سال های اخیر را شهرداری تبریز در سال گذشته بدست آورده است که قسمت اعظم این کار در سایه برنامه ریزی انجام شده محقق شده است.

ایرج شهین باهر گفت: امیدواریم در دوره بعد شورا نیز برنامه های چشم انداز حفظ گردد، چرا که بدون برنامه نمی توان به شاخصهای توسعه دست یافت.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 22 خرداد 1400 بروزرسانی: 22 خرداد 1400 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 1611

به "تحقق بودجه حداکثری نتیجه تدوین برنامه 5 ساله و چشم انداز 12 ساله" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحقق بودجه حداکثری نتیجه تدوین برنامه 5 ساله و چشم انداز 12 ساله"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید