ترکاشوند در گفت و گو با خبرنگاران: بازار تخم مرغ متعادل است، دریافت نرخ های دلخواه برای حمل و نقل نهاده های دامی

به گزارش استدیو مرینا، یک مقام مسئول گفت:با توجه به آنکه فراوری تخم مرغ جوابگوی احتیاج کشور است، از این رو مشکل خاصی در عرضه محصول وجود ندارد.

ترکاشوند در گفت و گو با خبرنگاران: بازار تخم مرغ متعادل است، دریافت نرخ های دلخواه برای حمل و نقل نهاده های دامی

رضا ترکاشوند مدیرعامل اتحادیه مرغداران میهن در گفت و گو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی استدیو مرینا،از استمرار مسائل حمل و نقل اطلاع داد و گفت: در شرایط کنونی بسیاری از فراوری نمایندگان حاضر نیستند که با نرخ مصوب بار را جابه جا نمایند و این موضوع بسیاری از مرغداران را با مشکل روبرو نموده است.

وی اضافه کرد: یک ماهی است که برخی مرغداران اقدام به خرید نهاده نموده اند، اما به سبب اعمال نرخ های دلخواه از سوی کامیون داران و اختلالات حمل و نقل موفق به جابه جایی نشده اند.

ترکاشوند با اشاره به تاثیر مسائل حمل و نقل بر قیمت نهاده های دامی بیان نمود: افزایش هزینه های حمل و نقل و اخذ قیمت های متفاوت بالاتر از بارنامه بر قیمت تمام شده تاثیر بسزایی دارد.

بیشتر بخوانید: تداوم مسائل حمل و نقل در صنعت طیور/مرغداران از یکدیگر دان قرض می نمایند

این مقام مسئول از بازار متعادل تخم مرغ اطلاع داد و گفت: با توجه به آنکه فراوری تخم مرغ جوابگوی احتیاج کشور است، از این رو مشکل خاصی در عرضه محصول وجود ندارد.

وی نرخ کنونی هر کیلو تخم مرغ درب مرغداری را 7 هزار تومان اظهار داشت و گفت: با وجود افزایش تقاضا در فصل پاییز،بازار تخم مرغ متعادل است .

مدیر عامل اتحادیه مرغداران میهن ادامه داد: با توجه به آنکه اختلالات حمل و نقل نگرانی هایی برای آینده فراوری در بر داشته است، از این رو انتظار می رود که مسئولان هر چه سریع تر تمهیداتی برای این موضوع بیندیشند.

وی در انتها درباره آخرین وضعیت قیمت نهاده های دامی توضیح داد: قیمت کنونی نهاده های دامی در بازار فاصله چندانی با سازمان حمایت ندارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 25 اسفند 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 70

به "ترکاشوند در گفت و گو با خبرنگاران: بازار تخم مرغ متعادل است، دریافت نرخ های دلخواه برای حمل و نقل نهاده های دامی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترکاشوند در گفت و گو با خبرنگاران: بازار تخم مرغ متعادل است، دریافت نرخ های دلخواه برای حمل و نقل نهاده های دامی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید