جزئیات ساعت کار نو بانک ها در شهرهای رنگی

به گزارش استدیو مرینا، خبرگزاری خبرنگاران- کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی پیرامون ساعت کار شعب و نحوه حضور کارکنان بانک ها در شهر های آبی، زرد، نارنجی و قرمز اطلاعیه ای صادر کرد.

جزئیات ساعت کار نو بانک ها در شهرهای رنگی

به گزارش خبرنگاران؛ در این اطلاعیه آمده:

با سلام و تقدیم احترام؛

با توجه به سوالاتی که در مورد نحوه چگونگی ارائه خدمات بانک ها و نحوه حضور کارکنان آنان در روز های جاری که در برخی از شهر ها از نظر ستاد ملی کرونا تغییر شرایط هشدار داده اند ضرورتاً به استحضار می رساند مطابق یا مفاد نامه شماره 99/1825-ک ه مورخ 99/9/13 تا اطلاع ثانوی ساعات فعالیت بانک ها برای پذیرش مشتریان از 8 صبح الی 14 بعد از ظهر و در روز های پنج شنبه تا 12:30 خواهد بود.

حضور کارکنان محترم بانک ها در شهر ها با هشدار قرمز بمیزان 50% می باشد و 50% بقیه کارکنان می توانند با توجه به نظر مدیران محترم منطقه ها بنحویکه ارائه خدمات شعب متوقف یا با خدشه روبرو نگردد بصورت نوبتی به وسیله دورکاری ادامه یابد.

در شهر های با هشدار نارنجی از جمله تهران و البرز حضور کارکنان بمیزان 2/3 خواهد بود و 1/3 آنان می توانند مشروط به امکان ارائه کامل به مشتریان به وسیله نوبتی دورکاری داشته باشند.

بدیهی است در سایر شهر ها با هشدار هایی با رنگ های زرد و آبی ارائه خدمات بانکی با حضور صدردرصدی کارکنان خواهد بد.

طبیعتاً رعایت پروتکل های بهداشتی (استفاده از لوازم التحریر اختصاصی، مواد ضدعفونی کننده، رعایت فاصله مکانی بین افراد و ...) و توصیه و پیشنهاد به مراجعین برای انجام امور بانکی آینده با استفاده از تجهیزات الکترونیکی مورد عنایت همکاران بانکی و به ویژه مدیران محترم شعب خواهد بود.

در ضمنً خاطرنشان می کند تغییر رنگ شهر ها با هشدار های ستاد ملی کرونا در آینده کماکان مشمول مراتب مندرج در نامه حاضر خواهد بود.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 31 مرداد 1400 بروزرسانی: 31 مرداد 1400 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 1726

به "جزئیات ساعت کار نو بانک ها در شهرهای رنگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات ساعت کار نو بانک ها در شهرهای رنگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید