خبرنگاران بیمارستان باغملک تا خاتمه شهریور تکمیل می گردد

به گزارش استدیو مرینا، اهواز -خبرنگاران - رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: بیمارستان 96 تختخوابی باغملک با 98 درصد پیشرفت فیزیکی تا خاتمه شهریور به بهره برداری خواهد رسید.

خبرنگاران بیمارستان باغملک تا خاتمه شهریور تکمیل می گردد

جهت دریافت خدمات طراحی داخل باغ ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش خبرنگاران دکتر فرهاد ابوال نژادیان روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از فرایند تکمیل بیمارستان 96 تختخوابی باغملک، با بیان اینکه فقط کار محوطه سازی این بیمارستان باقی مانده اضافه کرد: امیدواریم از ابتدای فصل پاییز شاهد ارایه خدمات این بیمارستان به شهفرایندان باغمکی باشیم.

وی از اختصاص دستگاه سی تی اسکن برای بیمارستان 96 تختخوابی باغملک اطلاع داد و گفت: محل قرارگیری این دستگاه در بیمارستان در حال آماده سازی است.

وی با درخواست از بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در حوزه بهداشت و سلامت ادامه داد: برای اعطای مجوز مراکز سونوگرافی و عکسبرداری توسط بخش خصوصی نهایت همکاری را انجام خواهیم داد.

ابول نژادیان درباره کمبود نیروی درمانی در شهرستان باغملک گفت: اختصاص نیرو به استان ها در حوزه وزارت بهداشت است و همه ساله نیروی مورد احتیاج به استان ها اضافه می گردد؛ ما نیز در این بخش با شهرستان ها همکاری می کنیم.

کلنگ احداث بیمارستان 96 تختخوابی باغملک در آذر سال 1388 به زمین زده شد و پس از حدود 11 سال انتظار، این مرکز بیمارستانی در آستانه بهره برداری است.

منبع: ایرنا
انتشار: 8 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 1057

به "خبرنگاران بیمارستان باغملک تا خاتمه شهریور تکمیل می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران بیمارستان باغملک تا خاتمه شهریور تکمیل می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید