رفت و برگشت برف و باران به گیلان، کاهش 3 تا 6 درجه دما از فردا

به گزارش استدیو مرینا، خبرنگاران/گیلان مدیرکل هواشناسی گیلان، با بیان اینکه طی دوشنبه و سه شنبه بارش ها در ارتفاعات به صورت برف پراکنده خواهد بود، گفت: از فردا بعد از ظهر تا سه شنبه بعد از ظهر بارندگی و وزش باد در بعضی نقاط موقتا شدید پیش بینی می شود.

رفت و برگشت برف و باران به گیلان، کاهش 3 تا 6 درجه دما از فردا

محمد دادرس در گفت وگو با خبرنگاران، آسمان گیلان را صاف تا قسمتی ابری همراه با افزایش ابر و وزش باد دانست و اظهار کرد: براساس نقشه های پیش بینی امروز، طی یکشنبه جوی پایدار همراه با افزایش نسبی دما بر استان حاکم است.

وی در حال حاضر لوشان با 22 درجه سلسیوس و اسب وونی با 6.6 درجه سلسیوس را به ترتیب گرم ترین و سردترین نقاط استان دانست و افزود: به تدریج از فردا با نفوذ سامانه ناپایدار به منطقه، بارندگی و وزش باد و کاهش دما تا سه شنبه در استان مورد انتظار است.

مدیرکل هواشناسی گیلان، با بیان اینکه طی دوشنبه و سه شنبه بارش ها در ارتفاعات به صورت برف پراکنده خواهد بود، گفت: از فردا بعد از ظهر تا سه شنبه بعد از ظهر بارندگی و وزش باد در بعضی نقاط موقتا شدید پیش بینی می شود.

دادرس از کاهش سه تا شش درجه ای متوسط دما طی دو روز آینده خبر داد و گفت: به طور موقت از سه شنبه عصر و شب تا چهارشنبه بعد از ظهر کاهش ناپایداری و قطع بارش را خواهیم داشت، اما مجددا از اواخر وقت چهارشنبه سامانه بارشی و سرد دیگری به منطقه نفوذ خواهد کرد.

وی یادآور شد: سامانه سرد آخر هفته طی پنجشنبه تا روز جمعه بارندگی و وزش باد در جلگه و در ارتفاعات بارش برف را با خود به همراه خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 فروردین 1400 بروزرسانی: 1 فروردین 1400 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 1470

به "رفت و برگشت برف و باران به گیلان، کاهش 3 تا 6 درجه دما از فردا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رفت و برگشت برف و باران به گیلان، کاهش 3 تا 6 درجه دما از فردا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید