صدور مجوز راه اندازی 3 اقامتگاه بوم گردی در لرستان

به گزارش استدیو مرینا، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از صدور سه مجوز اقامتگاه بوم گردی جدید در استان اطلاع داد.

صدور مجوز راه اندازی 3 اقامتگاه بوم گردی در لرستان

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، توریستی و صنایع دستی استان لرستان، سید امین قاسمی امروز دوشنبه 12 خرداد 99 با اعلام این خبر اضافه نمود: به منظور توسعه صنعت توریستی در استان مجوز راه اندازی دو واحد اقامتگاه بوم گردی در روستای قلعه خانجان و دره اناران خرم آباد و یک مجوز در روستای چشمه برفی شهرستان الشتر صادر شده است.

او حجم سرمایه گذاری در این اقامتگاه های بوم گردی را 233 میلیارد و 900 میلیون ریال بیان کرد و گفت: زیربنای هر واحد به طور متوسط 500 مترمربع خواهد بود. در حال حاضر 26 اقامتگاه بوم گردی در استان دایر است که امیدواریم با صدور این سه مجوز پایه گذار اشتغال زایی پایداری در این جهت باشیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، توریستی و صنایع دستی لرستان با اشاره به ضرورت توسعه امکانات رفاهی و تفریحی در جاذبه های توریستی استان، توسعه مراکز بوم گردی را اقدامی شاخص در افزایش میزان رضایت توریستان دانست و تأکید کرد: توسعه تأسیسات رفاهی و تفریحی ضمن اینکه می تواند موجب معرفی نقاط و جذب توریست گردد، تأثیر مستقیم بر شرایط اشتغال زایی دارد و حداقل هر واحد برای 10 نفر اشتغال ایجاد می نماید.

منبع: میراث آریا
انتشار: 10 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 998

به "صدور مجوز راه اندازی 3 اقامتگاه بوم گردی در لرستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور مجوز راه اندازی 3 اقامتگاه بوم گردی در لرستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید