فعالیت سامانه های خدمات ارزش افزوده مختل نشده است

به گزارش استدیو مرینا، به گزارش خبرنگاران به نقل از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، حسین فلاح جوشقانی در واکنش به اظهار نظر بعضی رسانه ها درباره کاهش استفاده مردم از سامانه استعلام پیامکی چک برگشتی گفت: مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات درباره وس، زمینه از بین رفتن راههای کلاهبرداری به وسیله سرویسهای ارزش افزوده را فراهم نموده است.

فعالیت سامانه های خدمات ارزش افزوده مختل نشده است

وی اضافه کرد: خدمات ارزش اضافه نموده به هیچ عنوان حذف نشده، بلکه براساس مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات فقط روشهای استفاده از آن تغییر نموده است.

فلاح جوشقانی در تشریح تغییرات روش استفاده از این خدمات گفت: پیش از این مصوبه، مشترک هزینه خدمات ارزش اضافه نموده را به وسیله شارژر و یا قبوض تلفن همراه پرداخت می کرد. براساس مصوبه جدید، مشترک با اختیار و اطلاع خود برای استفاده از خدمات ارزش اضافه نموده اقدام به خرید اعتبار می نماید.

معاون وزیر ارتباطات اظهار کرد: در حال حاضر مشترکان برای استفاده از خدمات ارزش اضافه نموده دلخواه خود، می توانند به سادگی اعتبار مورد احتیاج برای خدمات ارزش اضافه نموده را خریداری نمایند.

فلاح جوشقانی با اشاره به اینکه با هماهنگی بانک مرکزی به دنبال برطرف مشکل برای بعضی سرویسهای پولی بانکی هستند، مطرح کرد: همانگونه که رگولاتوری در خصوص مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات درباره روشهای جدید استفاده از خدمات ارزش اضافه نموده اطلاع رسانی نموده است سایر مراجع هم برای سرویس دهی به مخاطبان خود درخصوص نحوه استفاده از سامانه ها باید اطلاع رسانی لازم را انجام دهند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 آبان 1399 بروزرسانی: 14 آبان 1399 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 1193

به "فعالیت سامانه های خدمات ارزش افزوده مختل نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعالیت سامانه های خدمات ارزش افزوده مختل نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید