فولاد محکی جدی برای فکری و استقلال است، آذری حرفه ای ترین مدیر است

به گزارش استدیو مرینا، محمد مومنی در تبادل نظر با خبرنگاران گفت: پیروزی هفته اول استقلال برابر مس رفسنجان ارزنده بود به خصوص که این تیم بعد از سال ها سنت شکنی کرد و لیگ را با پیروزی شروع کرد. اما پر واضح است که مس رفسنجان تیمی کم تجربه در لیگ برتر است و نباید این پیروزی را خیلی عظیم کرد.

فولاد محکی جدی برای فکری و استقلال است، آذری حرفه ای ترین مدیر است

وی اضافه کرد: البته نمی خواهم ارزش امتیازات ارزنده این باز را لوث کنم، اما نباید تیم ما در باد این پیروزی بخوابد و با غرور کاذب به مصاف فولاد برود. چرا که فولاد با مس رفسنجان تفاوت های اساسی دارد.

مهاجم پیشین آبی پوشان توضیح داد: فولاد محکی جدی برای محمود فکری و تیم فنی اش است و در صورت پیروزی در این بازی باید گفت آغاز استقلال در لیگ بیستم خوب بوده است که امیدوارم این اتفاق روی دهد.

پیشکسوت استقلال گفت: وجه تشابه دو تیم در کادر فنی آنهاست. دو مربی از مکتب استقلال و از دو نسل متفاوت. هر دو کاپیتان این تیم که با تفکرات خاص خودشان تیمی خوب را روانه لیگ بیستم نموده اند و تفاوت دو تیم در بحث مدیریت است. درست در جایی که فولاد از بهترین مدیر لیگ فزونی استفاده می نماید، استقلال عملاً فاقد مدیرعامل است.

مومنی خاطرنشان ساخت: آذری مدیری حرفه ای و باتجربه است و همه چم و خم های مدیریتی را بلد است. تفکر او این نیست که حتماً بازیکن را راضی نگه دارد، اما نوعی مدیریت می نماید که همه گروه را که بازیکن هم در بین آن است راضی نگه می دارد. اولویت برای آذری منافع تیمش است.

وی اضافه کرد: با احترام به آقای مددی باید بگویم استقلال فاقد مدیرعامل است چون ایشان مدیرعامل نیستند و تنها سرپرست موقت باشگاه هستند.

مدیر پیشین آموزشگاه آبی پوشان در ادامه خاطرنشان ساخت: فولاد هفته اول در اصفهان و مقابل تیم خوب ذوب آهن تا آخرین لحظات جنگید و بازی باخته را در دقیقه 97 به تساوی کشید و این نتیجه ارزشمند است و البته زنگ خطری برای استقلال. فولادی ها با این نتیجه به فکری و تیمش هشدار دادند که می توانند تا آخرین ثانیه های بازی نتیجه را تغییر دهند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 28 آذر 1399 بروزرسانی: 28 آذر 1399 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 1287

به "فولاد محکی جدی برای فکری و استقلال است، آذری حرفه ای ترین مدیر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فولاد محکی جدی برای فکری و استقلال است، آذری حرفه ای ترین مدیر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید