فکری: شمشیر را از رو بسته&zwnjاند و نمی&zwnjخواهند استقلال نتیجه بگیرد، اشتباهات داوری به ضرر ماست و به سود تیمی دیگر

به گزارش استدیو مرینا، محمود فکری سرمربی تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد تیمش به دلیل اشتباهات داوری دو امتیاز ملاقات خانگی مقابل صنعت نفت آبادان را از دست داده است.

فکری: شمشیر را از رو بسته&zwnjاند و نمی&zwnjخواهند استقلال نتیجه بگیرد، اشتباهات داوری به ضرر ماست و به سود تیمی دیگر

به گزارش خبرنگاران، محمود فکری پس از تساوی یک - یک تیم فوتبال استقلال مقابل صنعت نفت آبادان در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال، گفت: جا دارد به تیم حریف بابت یک امتیازی که گرفت، تبریک بگویم. به تیم داوری هم که خیلی خوب قضاوت کرد، تبریک می گویم! همان فرایند بازی های قبلی، مجدداً ادامه پیدا کرد. متأسفانه داوران بازی امروز را با سوت هایی که زدند و تصمیماتی که دریافتد، به هم زدند.

وی اضافه کرد: قبل از بازی اعتراضی به داوری داشتم و خواهش کردم دقت داشته باشند، اما متأسفانه بعد از گل ما همه چیز برگشت. متأسفانه یک جورایی همه شمشیر را از رو بسته اند. شب بازی می گویند یک بازیکن تان محروم است، روز بازی هم یک بازیکن دیگر. خیلی ها کارهایی می نمایند و با آن کاری ندارند، اما تمام تمرکز ما و بازیکنان را به هم می زنند. معین است که کارهایی که انجام می دهند، از کجا آب می خورد و نمی خواهند استقلال نتیجه و شکل بگیرد. به هدف شان هم می رسند و هر کاری می نمایند. ما کوشش می کنیم آماده شویم تا با خیلی چیزها بجنگیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه تیمش به راحتی دو امتیاز خانگی را از دست داد، گفت: با توجه به اتفاقاتی که امروز افتاد، می توانستیم با دریافت سه امتیاز با تیم صدرنشین هم امتیاز شویم. سه امتیاز بازی امروز خیلی مهم بود و به گل هم رسیدیم. از سد حریف گذشتیم، اما از سد اشتباهات داوری نگذشتیم. گلی که نفتی ها زدند، پرسیدم و گفتند آفساید درست بوده است. در محوطه جریمه نفت پنالتی شد، اما ندریافتد. در صحنه هایی یاری داور به سود ما پرچم می زد، اما داور وسط آن را عوض می کرد و به ضررمان تصمیم می گرفت. هیچ هماهنگی بین داوران نبود و متزلزل نشان می دادند.

فکری ادامه داد: داور وسط با ما لجبازی می کرد و خیلی راحت به بازیکنان و نیمکت استقلال کارت نشان می داد. در بحث فنی باید بگویم، چه در گلی که آفساید بود و چه در گلی که خوردیم، بازیکن حریف را گم کردیم و فرصت به آنها دادیم تا به گل برسند. با امتیازاتی که داریم، به صدر جدول نزدیک هستیم و فاصله آنچنانی نداریم. باید ضعف های مان را پوشش دهیم تا به امید خدا در بازی های آینده بهتر عمل کنیم. برای ضعف داوری نمی توانیم کاری کنیم. وقتی صحبتی انجام می دهیم، کمیته داوران و داوران قرار نیست، لجبازی نمایند. داوران به نوعی خدای زمین هستند و نباید دنبال لجبازی باشند.

وی توضیح داد: یک سوت اشتباه تیم را بالا و پایین می نماید. وقتی حرف می زنیم، نباید باعث ناراحتی داوران گردد. داور نباید در زمین لجبازی کند. داوری که لجبازی کند فاکتور داوری را ندارد. چهار هفته حرف نزدیم عین آب خوردن علیه ما سوت زدند. در بازی با فولاد آن پنالتی را ندریافتد و یک پنالتی را برای آنها دریافتد. در برنامه تلویزیونی چهار کارشناس می آورند، یکی می گوید صحنه مشکوک است و دیگری چیز دیگری می گوید. انگار ما از فوتبال چیزی نمی فهمیم و کارشناسان داوری می فهمند. خیلی راحت امتیازات را از ما دریافتد. برای یک تیم قشنگ سوت می زنند و اشتباهات شان به سود آنهاست، اما اشتباهات به ضرر ماست. متأسفانه باید با این اشتباهات جلو برویم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سؤال که آیا با این فرایند به آینده استقلال امیدوار است یا نه، گفت: من خیلی به این تیم امیدوارم. تکرار می کنم ما 20 روزه فرصت داشتیم تا تیم را ببندیم. استقلال مسائلی چون تغییرات مدیریتی، اقتصادی و خیلی از مسائل دیگر را داشت، اما مجموعه همکاری کرد، خودمان هم کوشش کردیم تا تیم شکل بگیرد. من به این تیم امیدوارم که در بازی های بعدی شکل بگیرد. بازیکنان باید مسائل سال های قبل را فراموش نمایند تا همان استقلال واقعی باشیم که هواداران می خواهند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 دی 1399 بروزرسانی: 17 دی 1399 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 1330

به "فکری: شمشیر را از رو بسته&zwnjاند و نمی&zwnjخواهند استقلال نتیجه بگیرد، اشتباهات داوری به ضرر ماست و به سود تیمی دیگر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فکری: شمشیر را از رو بسته&zwnjاند و نمی&zwnjخواهند استقلال نتیجه بگیرد، اشتباهات داوری به ضرر ماست و به سود تیمی دیگر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید