قیمت بلیت از ابتدای آذر با لغو فاصله گذاری اجتماعی در هواپیما کاهش می یابد

به گزارش استدیو مرینا، تهران (پانا) - در نشست شورای عالی هواپیمایی کشوری مصوب شد که قیمت بلیت هواپیما از ابتدای آذر و همزمان با برطرف محدودیت 60 درصدی پذیرش مسافر در پرواز کاهش یابد.

قیمت بلیت از ابتدای آذر با لغو فاصله گذاری اجتماعی در هواپیما کاهش می یابد

به گزارش وزارت راه و شهرسازی، نشست شورای عالی هواپیمایی به منظور مشخص تکلیف قیمت بلیت هواپیما پس از برطرف محدودیت 60 درصدی ظرفیت پرواز با حضور رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی برگزار گردید.

محمد محمدی بخش، معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان هواپیمایی کشوری در حاشیه این نشست و در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی با اشاره به مصوبه جلسه گفت: با توجه به تصمیم اتخاذ شده در شورای عالی هواپیمایی و موضوعاتی نظیر برطرف محدودیت 60 درصدی ظرفیت پذیرش پرواز و افزایش ظرفیت پروازها و با توجه به استدلال های مطرح شده به وسیله سازمان هواپیمایی کشوری، نماینده شرکت های هواپیمایی و سایر اعضای شورا، توافق بر این شد که از اول آذر نرخ بلیت هواپیما به میزانی که متعاقبا اعلام خواهد شد، کاهش یابد.

لازم به ذکر است در این نشست شهرام آدم نژاد، معاون حمل ونقل وزیر راه و شهرسازی، سیاوش امیرمکری، مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، علیرضا برخور، مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما، رییس هیات مدیره و دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی و سایر اعضای شورای عالی هواپیمایی کشوری نیز حضور داشتند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 12 دی 1400 بروزرسانی: 12 دی 1400 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 1868

به "قیمت بلیت از ابتدای آذر با لغو فاصله گذاری اجتماعی در هواپیما کاهش می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت بلیت از ابتدای آذر با لغو فاصله گذاری اجتماعی در هواپیما کاهش می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید