مارکا: علاقه زیاد کی روش به سرمربیگری تیم ملی کلمبیا، کارلوس در ماه فوریه روی نیمکت لُس کافتروس

به گزارش استدیو مرینا، نشریه اسپانیایی از علاقه زیاد کارلوس کی روش به سرمربیگری تیم ملی فوتبال کلمبیا گزارشی منتشر کرد.

مارکا: علاقه زیاد کی روش به سرمربیگری تیم ملی کلمبیا، کارلوس در ماه فوریه روی نیمکت لُس کافتروس

به گزارش استدیو مرینا ، نشریه اسپانیایی مارکا اسپانیا گزارش داد، یکشنبه شب، رامون خسورون، رئیس فدراسیون فوتبال کلمبیا در جریان دیدار برگشت فینال لیبرتادورس بین تیم های ریورپلاته و بوکاجونیورز در استادیوم سانتیاگوبرنابئو شهر مادرید با کارلوس کی روش دیدار نموده و در خصوص احتمال حضور این سرمربی پرتغالی روی نیمکت تیم ملی کلمبیا بحث و گفت وگو انجام شده است.

طبق این گزارش، خبر خوب برای کلمبیایی ها این است که کارلوس کی روش علاقه زیادی به سرمربیگری تیم ملی کلمبیا دارد و این سرمربی 65ساله وسوسه شده تا راهنمایی تیم باکیفیتی همچون کلمبیا را که چندین بازیکن مستعد جوان دارد به عهده بگیرد. سرمربی کنونی تیم ملی ایران پتانسیل بالایی در تیم ملی کلمبیا می بیند و نسبت به تجربه این چالش در آستانه مسابقات کوپا آمه ریکا 2019 علاقه مند است.

طبق گزارش مارکا، کی روش تا انتها مسابقات جام ملت های آسیا 2019 که بین تاریخ های 5 ژانویه تا یک فوریه (15 دی تا 12 بهمن) برگزار خواهد شد به فدراسیون فوتبال ایران و تیم ملی این کشور متعهد است و این تاریخ دقیقاً با برنامه مدیران فدراسیون کلمبیا مطابقت دارد، چرا که آنها قصد دارند در نهایت تا ماه فوریه (بهمن و اسفند)، درست پس از انتها مسابقات جام ملت های آسیا، سرمربی جدید و جانشین خوسه پکرمن را انتخاب نمایند. کی روش به هر حال در این تاریخ می تواند راهنمایی لُس کافتروس (لقب تیم ملی کلمبیا به معنای قهوه کاران) را به عهده بگیرد و با این تیم در مسابقات کوپا آمه ریکا که به میزبانی برزیل برگزار خواهد شد، شرکت کند.

این نشریه اسپانیایی در انتها نوشت با توجه به ویژگی هایی که کی روش دارد، او گزینه مورد ترجیح فدراسیون فوتبال کلمبیا است. تمایل بالای کی روش به سرمربیگری کلمبیا بدین معنی است که مذاکرات بین طرفین همچنان در جریان است، از این رو انتها این سرمربی پرتغالی می تواند در ماه فوریه راهنمایی تیم ملی کلمبیا را عهده دار گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 94

به "مارکا: علاقه زیاد کی روش به سرمربیگری تیم ملی کلمبیا، کارلوس در ماه فوریه روی نیمکت لُس کافتروس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مارکا: علاقه زیاد کی روش به سرمربیگری تیم ملی کلمبیا، کارلوس در ماه فوریه روی نیمکت لُس کافتروس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید