مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تعاونی حامیان میراث فرهنگی برگزار گردید

به گزارش استدیو مرینا، مجمع عمومی عادی سالیانه نوبت دوم شرکت تعاونی حامیان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایرانیان با حضور سهامداران برگزار گردید و طی آن اعضای هیات مدیره جدید برای سه سال آینده انتخاب شدند.

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تعاونی حامیان میراث فرهنگی برگزار گردید

به گزارش استدیو مرینا به نقل از روابط عمومی شرکت حامیان، در این جلسه پس از انتخاب هیات رئیسه توسط حاضران و قرائت گزارش بازرس توسط نماینده موسسه حسابرسی، امیرمهدی طاهری فر، مدیرعامل شرکت شرحی درباره عملکرد شرکت تعاونی حامیان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایرانیان در سال گذشته بیان نمود و برنامه ها و بودجه امسال و همچنین برنامه های بلند مدت و چشم انداز شرکت را تشریح کرد.

بعد از تصویب صورت های اقتصادی و برنامه و بودجه شرکت توسط اکثریت قاطع حاضرین در ادامه فریده سیاوشی، نماینده سهامداران که سال گذشته از طرف اعضا برای آنالیز شفافیت عملکرد شرکت تعاونی حامیان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایرانیان انتخاب شده بود با بیان اینکه هیچ ابهامی در عملکرد این شرکت وجود ندارد بیان نمود: نباید صندوق وام را که زیر نظر اداره کل رفاه فعالیت می نماید و تنها اجرای آن با شرکت حامیان است با این شرکت اشتباه گرفت.

همچنین هیچ یک از سهامداران حاضر در جلسه با تقسیم سود شرکت بین اعضا موافقت نکردند و قرار شد سود حاصل برای اجرای طرح توسعه شرکت صرف گردد.

اما در بین نامزدهای متقاضی تصدی سمت هیئت مدیره به ترتیب آقایان امیرمهدی طاهری فر با 130 رای، حامد طاهرنژاد با 94 رای، علیرضا محمودی آشتیانی با 28 رای و حسینعلی تقی تهرانی با 15 رای به ترتیب نفرات اول تا چهارم شدند که سه نفر اول به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره و نفر چهارم بعنوان عضو علی البدل انتخاب شدند. همین طور در رقابت برای تصدی سمت بازرس شرکت نیز موسسه حسابرسی قواعد با 63 رای بر موسسه حسابرسی ترازنما با 5 رای پیروز شد. در این جلسه سیروس عیدی پور مشاور رئیس سازمان در امور شرکت ها، علی حاجی شیزری مدیرکل توسعه منابع انسانی و رفاه، مسعود اسکندری مدیرکل امور استان ها، معاون اداره کل حراست و معاون اداره کل بازرسی نیز حضور داشتند.

شرکت تعاونی حامیان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایرانیان در سال 1387 تشکیل شد و هدف از آن توسعه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و حمایت از بخش خصوصی است.

منبع: میراث آریا
انتشار: 24 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 252

به "مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تعاونی حامیان میراث فرهنگی برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تعاونی حامیان میراث فرهنگی برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید