خاتمه اکران آنلاین دو فیلم خروج و طلا با بیش از چهار میلیارد تومان فروش

به گزارش استدیو مرینا، با گذشت بیش از سی روز از اکران آنلاین فیلم های خروج و طلا که آغازگر جهت سینمای آنلاین بودند، اکران این دو فیلم به صورت آنلاین به سرانجام رسید.

خاتمه اکران آنلاین دو فیلم خروج و طلا با بیش از چهار میلیارد تومان فروش

به گزارش گروه رسانه های دیگر خبرگزاری استدیو مرینا از روابط عمومی فیلیمو و نماوا، یکی از قوانینی که در طرح سینمای آنلاین برای نمایش فیلم ها در نظر گرفته شده نمایش سی روزه آن ها بر بستر آنلاین توسط سرویس های وی اودی است. خروج و طلا دو فیلم سینمایی که فیلم های اول و دوم اکران آنلاین بوده اند، حالا با پشت سر گذاشتن سی روز از نمایش و فروش بیش از 281 هزار و 560 بلیط در مجموع دو فیلم و دو پلتفرم، به شبکه نمایش خانگی وارد می شوند.

همچنین این دو فیلم روی هم رفته بیش از چهار میلیارد و دویست میلیون تومان فروش را پشت سر گذاشتند که با وجود تعطیلی سینماها به رونق این صنعت و برگشت آنی سرمایه سینماگران منجر شده است.

از طرفی با توجه به معیارهای مشخص تعداد تماشاگر در شبکه نمایش خانگی و درنظر دریافت 2/5 تماشاگر به ازای هر بلیط، در مجموع برآورد می گردد که بیش از هفتصد هزار تماشاگر این دو اثر را به یاری طرح اکران آنلاین تماشا نموده اند.

با این حال افزایش تعداد تماشاگران این دو فیلم و تمام فیلم هایی که در طرح اکران آنلاین حضور دارند پس از انتها دوره سی روزه نمایش ادامه خواهد داشت، چرا که پس از انتها اکران آنلاین، فیلم ها با طی روندهای اجرایی به بخش شبکه نمایش خانگی نماوا و فیلیمو نیز اضافه خواهند شد. به این ترتیب پس از تماشاگرانی که با خرید بلیط آنلاین این فیلم ها را تماشا کردند، سایر کاربران سرویس های وی اودی نیز می توانند با گذشت چند روز دسترسی درون پلتفرمی به این دو محتوا را داشته باشند.

4127

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 28 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 1034

به "خاتمه اکران آنلاین دو فیلم خروج و طلا با بیش از چهار میلیارد تومان فروش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاتمه اکران آنلاین دو فیلم خروج و طلا با بیش از چهار میلیارد تومان فروش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید