3 تکواندو کارنوجوان البرز راهی مسابقات جهانی شدند

به گزارش استدیو مرینا، خبرنگاران: رئیس هیئت تکواندو استان البرزگفت: سه تکواندو کار این استان جهت شرکت در مسابقات جهانی چین به تیم ملی نوجوانان کشورمان دعوت شدند.

3 تکواندو کارنوجوان البرز راهی مسابقات جهانی شدند

محمد نوذری در گفت و گو با خبرنگار استدیو مرینا در کرج، اظهار کرد: آخرین مرحله انتخابی تیم ملی نوجوانان جهت شرکت در مسابقات جهانی و همچنین کسب سهمیه المپیک نوجوانان برگزار گردیدوبا کسب سه سهمیه البرزی ها همراه بود.

وی اضافه کرد:در این مرحله از رقابتها که با حضور بهترین های اوزان دهگانه کشور برگزار گردید مهدی اسحاقی در وزن اول، هادی تیران در وزن سوم و کیمیا علیزاده از استان البرز پیروز به کسب مجوز حضور در ترکیب تیم ملی جهت اعزام به مسابقات جهانی نوجوانان و همچنین کسب سهمیه المپیک در این رده سنی شدند.

نوذری توضیح داد: اولین مرحله انتخابی تیم ملی نوجوانان در آذرماه امسال با حضور بیش از بیست تکواندکار استان البرز در دو بخش آقایان و بانوان برگزار گردید که پس از در دو ماه حضور البرزیها در اردوی تیم ملی و برگزاری مسابقات انتخابی این سه نفر به عنوان نمایندگان استان البرز راهی مسابقات جهانی خواهند شد.

رئیس هیئت تکواندو استان البرز با ابراز خرسندی از این اتفاق گفت: تاکنون سابقه نداشته که تیمی از کشورمان در مسابقات برون مرزی حضور یابد و نمایندگانی از البرز در آن نباشند واین بار نیز این مهم رخ داد وتیم ملی با نفراتی از این استان در رویداد مهم دیگر حضور می یابد.

ق

منبع: تسنیم
انتشار: 2 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 450

به "3 تکواندو کارنوجوان البرز راهی مسابقات جهانی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "3 تکواندو کارنوجوان البرز راهی مسابقات جهانی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید