اعلام شروط یاری بلاعوض سازمان سینمایی به فعالان سینما

به گزارش استدیو مرینا، مصوبات هفتمین جلسه کارگروه آنالیز آسیب های کرونا در سینما اعلام شد.

اعلام شروط یاری بلاعوض سازمان سینمایی به فعالان سینما

به گزارش گروه فرهنگی استدیو مرینا به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، به شرکت های پخش که در سال 98 حداقل 2 فیلم اکران نموده باشند و سینماهای بخش خصوصی، لابراتوارها و استودیوهای صدا که پرسنل خود را در سال 99 اخراج ننموده باشند معادل 3 برابر 23 درصد سهم کارفرما در لیست بیمه دی ماه سال 98 یاری بلاعوض می گردد.

این حمایت ها از مصوبات هفتمین جلسه کارگروه آنالیز آسیب های کرونا در سینما بود که صبح امروز 6 خرداد به ریاست حسین انتظامی در سازمان سینمایی برگزار گردید.

از شروط این حمایت ها یکسان بودن نام کارگاه و نام موسسه دارای مجوز از سازمان سینمایی و همچنین ارائه لیست بیمه دی سال 98 و فروردین 99 حداکثر تا 10 تیرماه حسب مورد به دفتر نظارت بر عرضه و نمایش یا دفتر توسعه فناوری سینمایی و سمعی و بصری سازمان سینمایی است که این زمان قابل تمدید نیست.

در این جلسه سید محمد مهدی طباطبایی نژاد معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی گزارشی از اکران آنلاین فیلم ها ارائه کرد.

همچنین گزارشی از فرایند اجرای مصوبات قبلی کارگروه مانند یاری هزینه یک میلیون تومانی به 1700 عضو خانه سینما در 2 نوبت ارائه و از همکاری مسئولانه خانه سینما قدردانی شد.

وام سیصد میلیونی به 21 فیلم متقاضی اکران نوروز، یاری 50 میلیونی به فیلم های اکران آنلاین و یاری 60 میلیون تومانی برای تبلیغات مجدد فیلم هایی که در اسفند 98 در حال اکران بوده اند، دیگر موارد مطرح شده بود که بر اجرای آن تاکید شد.

بحث و گفتگو درباره بازگشایی سینماها و سیاست های اکران برای بازگشایی از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه بود.

منوچهر شاهسواری مدیرعامل خانه سینما، سیدحسین سیدزاده مدیرعامل صندوق اعتباری هنر، غلامرضا موسوی دبیر شورایعالی تهیه کنندگان و معاونان سازمان سینمایی اعضای این کارگروه هستند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 990

به "اعلام شروط یاری بلاعوض سازمان سینمایی به فعالان سینما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام شروط یاری بلاعوض سازمان سینمایی به فعالان سینما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید