برگزاری تور اصحاب رسانه همزمان با هفته فرهنگی قزوین

به گزارش استدیو مرینا، خبرنگاران داخلی و خارجی همزمان با برگزاری هفته فرهنگی قزوین جاذبه های تاریخی و فرهنگی شهر قزوین را به تصویر کشیدند.

برگزاری تور اصحاب رسانه همزمان با هفته فرهنگی قزوین

به گزارش استدیو مرینا، صبح امروز چهارشنبه استدیو مرینا داخلی و خارجی همزمان با برگزاری هفته فرهنگی قزوین در ساختمان شهرداری قزوین که از جاذبه های این شهر است بازدید کردند. در جریان این بازدید عادله مهرابی مدیر روابط عمومی و بین المللی شهرداری قزوین گفت: به منظور معرفی شهر قزوین ظرفیت های متنوع آن و معرفی رویدادهای ویژه هفته فرهنگی این تور برای استدیو مرینا و عکاسان رسانه های شاخص داخلی و خارجی برگزار گردیده است.

وی با بیان اینکه استدیو مرینا و عکاسان خبری با انعکاس برنامه های هفته فرهنگی قزوین می توانند مدیریت شهری را در راستای رسالت و شعار خود یعنی قزوین شاداب؛ نزدیک ترین مقصد همراهی نمایند اضافه نمود: این تور خبری با هدف معرفی قزوین و پوشش سراسری اخبار و رویدادهای هفته فرهنگی قزوین از طریق رسانه های سراسری در حال برگزاری است.

وی با اشاره به برنامه های در نظر گرفته گردیده برای استدیو مرینا در این تور ویژه ادامه داد: در این برنامه از جاذبه های گردشگری و ظرفیت های ویژه شهر قزوین بازدید انجام خواهد شد. سعی ما بر این بوده تا استدیو مرینا و عکاسان رسانه های مطرح داخلی و خارجی برای پوشش خبری این رویداد حضور یابند تا در کنار رسانه های محلی استان این رویداد فرهنگی مهم را به مردم کشور و دنیا اطلاع رسانی نمایند.

به گزارش استدیو مرینا، هفته فرهنگی قزوین با بیش از 70 عنوان برنامه فرهنگی و ورزشی سوم تا نهم شهریور ماه پذیرای علاقمندان خواهد بود.

در این تور خبری اصحاب رسانه نخست با حضور در ساختمان شهرداری قزوین که خود یکی از ساختمان های قدیمی این شهر محسوب می گردد و به عنوان نخستین ساختمان بلدیه در کشور به صورت رسمی از آن یاد می گردد ضمن حضور در دفتر شهردار از بخش های مختلف این ساختمان که در سال 1306 بنا گردیده است بازدید کردند. حضور در کارگاه بازخوانی هویت کهن پیشه های شهر قزوین که به بحث و آنالیز مشاغل کهن موجود در این شهر می پرداخت، دومین برنامه ای بود که اصحاب رسانه در آن حضور پیدا کردند. بازدید از کاروانسرای بزرگ سعدالسلطه مقصد سوم اصحاب رسانه بود که به همت سازمان زیباسازی شهرداری قزوین بازسازی گردیده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 آبان 1397 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 7

به "برگزاری تور اصحاب رسانه همزمان با هفته فرهنگی قزوین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری تور اصحاب رسانه همزمان با هفته فرهنگی قزوین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید