بیانیه بانک رفاه کارگران در واکنش به اقدام خصمانه دولت آمریکا

به گزارش استدیو مرینا، بانک رفاه کارگران، به عنوان بانکی غیردولتی و اجتماعی که سرمایه آن از محل حق بیمه کارگران عزیز کشور تامین شده، در طول 60 سال فعالیت خود، همیشه حامی اقشار آسیب پذیر جامعه بوده است.

بیانیه بانک رفاه کارگران در واکنش به اقدام خصمانه دولت آمریکا

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، این بانک هم اکنون با ارائه خدمت به سه و نیم میلیون کارگر بازنشسته، تامین اجتماعی و پرداخت هزینه درمان کارگران شاغل و بازنشسته و خانواده های آنان و به عنوان بانک سلامت محور، خدمات خود را به جمعیتی بالغ بر 45 میلیون ایرانی ارائه می دهد.

بانک رفاه کارگران همواره اراده و عزم جدی در جهت فقر زدایی، توسعه اجتماعی و کمک به اقشار محروم جامعه داشته و هم اینک نیز در این راستا در حوزه های اجتماعی و عام المنفعه همچون فراهم ساختن بسترهای آموزشی نظیر احداث ده ها مدرسه، تحقق عدالت درمانی با کمک به احداث مراکز بیمارستانی تخصصی در مناطق محروم و دور افتاده کشور و بسکمک دیگر از زمینه های مسئولیت اجتماعی نقش آفرینی می نماید.

همچنین این بانک با دارا بودن تعداد زیادی شعبه در بیمارستان ها و مراکز درمانی کشور، علاوه بر خدمت رسانی به جامعه پزشکان، پرستاران و کادر درمانی، توانسته است به ویژه در دوره شیوع ویروس کرونا، نقشی موثر در انجام مراودات اقتصادی مربوط به تامین دارو، تجهیزات و ملزومات پزشکی مورد احتیاج شبکه درمانی کشور برای مقابله با بیماری کرونا ایفا نماید.

بر همین اساس و در شرایطی که جامعه جهانی برای مقابله با ویروس کرونا راهکارهایی مبتنی بر اقدامات جمعی را در پیش گرفته است، دولت آمریکا با زیرپا گذاشتن اصول انسانی و قواعد بین المللی، با تحریم بانک رفاه کارگران، به زعم خود قصد اثرگذاری بر فعالیت های این بانک در حوزه سلامت را دارد.

این تحریم ها البته بیش از آنکه بتواند خللی در فعالیت های قانونمند و سلامت محور این بانک داشته باشد، اقدامی تبلیغاتی در چارچوب جنگ روانی دشمن علیه ملت شریف ایران است.

بانک رفاه کارگران ضمن پیگیری اقدام غیرقانونی دولت آمریکا از مراجع حقوقی بین المللی، تاکید می نماید سیاست های خصمانه دشمنان، تاثیری در جهت خدمت رسانی و فعالیت های شفاف و قانونی این بانک نخواهد داشت و اعلام می نماید بانک رفاه کارگران با ملحوظ نظر قرار دادن اهداف و رسالت انسانی خود کوشش می نماید به کمک خداوند متعال، علی رغم تمام بی عدالتی ها و اقدامات غیرانسانی و غیر اخلاقی ایالات متحده و هم پیمانانش، در جهت خدمت رسانی به حوزه سلامت و کمک به هموطنان و انجام اقدامات بشرمحبت آمیز که طبق مقررات و ضوابط بین المللی هیچگاه در زمره تحریم ها و اقدامات محدود کننده قرار نگرفته است، گام های اساسی بردارد؛ رجاء واثق دارد که حق همواره پیروز خواهد بود.

روشن و مبرهن است که اقدامات خصمانه دشمنان نه تنها تاثیری در جهت خدمت رسانی و فعالیت های شفاف و قانونمند این بانک نخواهد داشت، بلکه ما را در جهت تحقق اهداف متعالی، بشر محبت آمیز و انسانی خود مصمم تر و استوارتر از قبل خواهد ساخت.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 24 آبان 1399 بروزرسانی: 24 آبان 1399 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 1217

به "بیانیه بانک رفاه کارگران در واکنش به اقدام خصمانه دولت آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه بانک رفاه کارگران در واکنش به اقدام خصمانه دولت آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید