بیمار 101 ساله کرونایی در ورامین پس از بهبود به شهر خود بازگشت

به گزارش استدیو مرینا، خبرنگاران/تهران رئیس بیمارستان 15 خرداد شهرستان ورامین با اشاره به مرخص کردن یک پیرمرد 101 ساله مبتلا به کرونا، گفت: این بیمار که از اردبیل میهمان ما در قرچک بود با حال عمومی خوب مرخص و الان در کنار خانواده خود مشغول به زندگی است.

بیمار 101 ساله کرونایی در ورامین پس از بهبود به شهر خود بازگشت

علی فتحی عصر شنبه در گفت وگو با خبرنگار استدیو مرینا، طی سخنانی اعلام کرد: بیماری که بالغ بر 100 سال سن داشت در نوزدهم اسفندماه با علایم تب، تنگی نفس و سرفه به بیمارستان مراجعه کرد و با دریافت نمونه و سی تی اسکن از بیمار و مشاهده علائمی که نشان دهنده بیماری کرونا بود در این بیمار دیده بلافاصله مراحل درمان برای وی آغاز و به وسیله دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بیمارستان دکتر مسیح دانشوری در تاریخ بیست و دوم نتیجه نمونه نیز مثبت اعلام شد.

وی ادامه داد: به لطف خدا با کوشش وافری که همکاران و پزشکان ما داشتند با تزریق انرژی مثبت کادر درمانی به بیمار در این مدت در تاریخ بیست و هفتم بیمار 101 ساله ما با حال عمومی خوب مرخص شد و الان هم این بیمار در کنار خانواده خودش مشغول زندگی است.

رئیس بیمارستان 15 خرداد شهرستان ورامین اضافه نمود: کادر پزشکی بیمارستان علی رغم خطر بسیار بالا و سختی هایی که این بیماری برای آن ها ایجاد می نماید با پوشش مخصوص ساعت های طولانی در بخش کرونا مشغول خدمات رسانی به بیماران بوده و با روحیه ای مضاعف یک انرژی مثبت، معنویت و امید به زندگی را به آن ها تزریق می نمایند و این خیلی تاثیرگذار است.

وی با بیان اینکه در کشور چین بیمار و همراهان بسیار با نشاط و با امید هستند که در بهبودی بسیار مؤثر است، ادامه داد: این بیمار آن طوری که پزشک عفونی ما عنوان نموده چون ساکن شهرستان بوده این قول را داده که در زمان مقتضی کادر درمانی را با گذر از این بحران به شهرستان خودش دعوت نموده و از آن ها تقدیر و تشکر کند.

وی در خاتمه توضیح داد: از همشهریان عزیز خواهش می کنم اگر دوست دارند به کادر درمانی لطف و یاریی نموده باشند باید قطع نماینده زنجیره انتقال بوده و تا آنجایی که می توانند از منزل بیرون نیایند تا بتوانیم بر اپیدمی بیماری فائق شویم.

رئیس بیمارستان 15 خرداد شهرستان ورامین در خاتمه از کوشش همکاران خود در بیمارستان که خیلی ایثارگرانه و صادقانه در راه خدمت در این جهت کوشش کردند، حمایت های مسؤولان و همراهی و یاری اصحاب رسانه تقدیر و تشکر کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 20 اردیبهشت 1399 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 833

به "بیمار 101 ساله کرونایی در ورامین پس از بهبود به شهر خود بازگشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیمار 101 ساله کرونایی در ورامین پس از بهبود به شهر خود بازگشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید