تصاویر ، سرقت هزاران دلار از خانه ای در ولنجک تهران ، دزدها یک شبه پولدار شدند ، خونسردی سارقان جلوی دوربین های مداربسته

به گزارش استدیو مرینا، دزدان حرفه ای از غیبت چند ساعته اعضای یک خانواده استفاده کردند و در کمال خونسردی و کمتر از یک ساعت گاوصندوق دیجیتالی را باز کردند و دار و ندار آنها را دزدیدند.

تصاویر ، سرقت هزاران دلار از خانه ای در ولنجک تهران ، دزدها یک شبه پولدار شدند ، خونسردی سارقان جلوی دوربین های مداربسته

به گزارش خبرنگاران، سمند را روبه روی خانه پارک نموده و با خونسردی هرچه تمام تر و بدون اینکه ترسی از گیر افتادن داشته باشند از دیوار خانه بالا رفته و به داخل واحد طبقه دوم ساختمانی در خیابان ثارالله ولنجک برای سارقی میلیاردی وارد می شوند.

پنجشنبه 7 اردیبهشت ماه بود و عقربه های ساعت عدد 5 بعد از ظهر را نشان می داد که مالباخته به خانواده اش زنگ زده و به آنها می گوید برای گردش و سرگرمی آخر هفته آماده شده، تا بعد از رسیدن او حرکت نمایند. خاتمه نیز ساعت قدی خانه، صدایش بلند شده و عقربه ها دقیقاً روبه روی یکدیگر قرار گرفته بودند که رامین، خبر رسیدن خود را به خانواده اش که ساکن طبقه دوم ساختمانی در منطقه اعیانی نشین ولنجک تهران هستند، می دهد.

  • کشف جسد مرد جوان در خانه کثیف یک زن | خالکوبی عجیب روی بدن مرد مرده | نوجوانی که مسافران را به مسافرپذیر شخصی راهنمایی می کرد

ساعت 6 و 30 دقیقه می گردد و بی آنکه بدانند یک سرگرمی چند ساعته چه مصیبتی برای آنها به بار خواهد آورد از مقابل در خانه حرکت می نمایند. کارواش، رستوران، مجتمع تجاری و در نهایت برگشتن به خانه که موقع رسیدن، جهان روی سر مرد صاحبخانه آوار می گردد.

پنجره رو به پذیرایی باز و همه خانه به هم ریخته است. گویا سارق به خانه زده است و با بی رحمی تمام در هر سوراخ سمبه ای برای پیدا کردن اشیا گرانبها دست نموده اند و به مابقی اجناس نیز آسیب زده اند.

سارقان آنقدر حرفه ای بوده اند که حتی گاو صندوق خانه را با وجود داشتن رمز دیجیتال با روش های خاص خود باز نموده و در کمتر از یک ساعت، بیش از 40 هزار دلار، 10 ساعت با قیمتی بیش از 5 هزار دلار، مقداری طلا و جواهر، اسناد ملکی از قبیل سند خانه، ویلا، ماشین بنز، ماشین بی ام و و.... با یکی از چمدان های صاحبخانه با خود از خانه خارج می نمایند.

رامین به سرعت با پلیس 110 تماس گرفته و جزئیات این سارقی را اطلاع می دهد و گشت پلیس کلانتری 163 ولنجک خود را به محل رسانده و صورتجلسه این سارقی را ثبت می نماید. پرونده در اختیار مأموران پایگاه یکم پلیس آگاهی قرار گرفته و تحقیقات برای دستگیری این سارقان حرفه ای منزل در دستور کار قرار می گیرد.

باند سارقانی که 4 نفری با یک سمند، این خانه را شناسایی و بعد از اینکه متوجه می شوند کسی در داخل آن واحد نیست از طراحی اشتباه خانه استفاده و بدون هیچ گونه سختی از سنگ هایی که به عنوان نما کار شده، به جای پله استفاده نموده و روی دیوار خانه می روند. از آنجا نیز براحتی به واحد طبقه دوم راه پیدا می نمایند و هر آنچه را قیمتی بوده است در چمدانی که از خانه رامین پیدا نموده اند گذاشته و با آرامش کامل و بدون هیچ گونه نگرانی از خانه خارج و از محل متواری می شوند.

اعتماد به نفس و نبود نگرانی در چهره آنها نیز زمانی معین می گردد که قبل از ترک محله حتی یک گشت پلیس نیز از کنار ماشین آنها رد می گردد اما دو مرد خارج از خانه آنقدر عادی برخورد می نمایند که گشت پلیس بدون اینکه به حضور آنها شک کند، از آنجا دور و دورتر می شوند تا ساعتی بعد که با شکایت مالباخته دوباره به محل اعزام شوند.

لازم به ذکر است با وجود فیلم های دوربین مداربسته و معین بودن چهره این سارقان حرفه ای که محتمل است سابقه دار نیز باشند، هنوز پلیس این باند 4 نفره را دستگیر ننموده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 16 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 16 اردیبهشت 1402 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 2197

به "تصاویر ، سرقت هزاران دلار از خانه ای در ولنجک تهران ، دزدها یک شبه پولدار شدند ، خونسردی سارقان جلوی دوربین های مداربسته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر ، سرقت هزاران دلار از خانه ای در ولنجک تهران ، دزدها یک شبه پولدار شدند ، خونسردی سارقان جلوی دوربین های مداربسته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید