در این کشور کسانی که خروپف شدید می نمایند، هفته ای حدود 10 میلیون تومان می گیرند!

به گزارش استدیو مرینا، آن دسته از شهروندان بریتانیایی که به شدت خروپف می نمایند می توانند از سازمان بهداشت بریتانیا هفته ای 156 پوند دریافت نمایند.

در این کشور کسانی که خروپف شدید می نمایند، هفته ای حدود 10 میلیون تومان می گیرند!

نادیا زکالوند: خروپف، صدایی بسیار آزاردهنده است و کم نیستند افرادی که شب ها مدام با صدای خروپف یکی از اعضای خانواده بیدار می شوند. درواقع سال گذشته در یک آنالیز در بریتانیا تعیین شد، 41.5 درصد از مردم بریتانیا، حدود 30 میلیون نفر، خروپف می نمایند.

بیشتر مواقع ممکن است چندان نگران سلامت افرادی که دایما خروپف می نمایند نباشید. چراکه، مواردی چون حساسیت، اضافه وزن، مصرف سیگار و نوشیدنی های الکلی موجب ابتلای فرد به خروپف می گردد. اما گاهی اوقات خروپف نشانه نوعی بیماری جدی، مانند آپنه خواب است. به همین علت افرادی که به خروپف های شدید مبتلا هستند و خروپف آنها ناشی از بیماری های خطرناکی مثل آپنه خواب است می توانند هفته ای 156 پوند از سازمان بهداشت بریتانیا دریافت نمایند.

آپنه خواب یا وقفه تنفسی در خواب، نوعی اختلال خواب است که باعث توقف یا کاهش تنفس برای مدتی کوتاه (اما با دفعات زیاد) در طول خواب می گردد که در برخی موارد فرد را با احساس خفگی از خواب بیدار می نماید.

بنابه گفته متخصصان بهداشت و سلامت، این اختلال، موجب بیماری های دیگری مثل پرفشاری خون، سکته مغزی، نارسایی قلبی و عوارض جدی دیگری می گردد که ممکن است روی زندگی روزمره افراد مبتلا تاثیر منفی بگذارد. خوشبختانه برای خروپف و اختلال آپنه خواب، درمان هایی وجود دارد و سازمان بهداشت بریتانیا، این یاری هزینه درمانی را به افراد مبتلا برای پیگیری بیماری شان می دهد.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 26 آذر 1402 بروزرسانی: 26 آذر 1402 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 2260

به "در این کشور کسانی که خروپف شدید می نمایند، هفته ای حدود 10 میلیون تومان می گیرند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در این کشور کسانی که خروپف شدید می نمایند، هفته ای حدود 10 میلیون تومان می گیرند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید