دستورالعمل نحوه برگزاری مصاحبه رشته های خاص دانشگاه علامه طباطبایی منتشر شد

به گزارش استدیو مرینا، دستورالعمل برگزاری مصاحبه از رشته های دارای شرایط خاص دانشگاه علامه طباطبایی در آزمون مقطع کارشناسی ارشد سال 1400منتشر شد.

دستورالعمل نحوه برگزاری مصاحبه رشته های خاص دانشگاه علامه طباطبایی منتشر شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، دستورالعمل برگزاری مصاحبه از رشته های دارای شرایط خاص آزمون مقطع کارشناسی ارشد سال 1400منتشر شد. بر اساس این دستورالعمل مصاحبه مقطع کارشناسی ارشد به صورت تصویری و آنلاین برگزار خواهد شد.

داوطلبان شرکت نماینده در مصاحبه به صورت برخط (آنلاین)، ملزم به داشتن وب کم، امکان برقراری صدا به وسیله هدست یا میکروفون و اسپیکر سیستم هستند (در صورت امکان و ترجیحا از میکروفن و اسپیکر به علت برگشت صدا استفاده نگردد و با هدست ارتباط برقرار گردد).

جهت شرکت در مصاحبه به شیوه برخط (آنلاین) باید از لپ تاپ یا رایانه شخصی بهره ببرید و در طول مصاحبه باید ارتباط صوتی و تصویری داوطلبان به طور کامل برقرار باشد.

بعلاوه استفاده از تلفن همراه در طول مدت مصاحبه ممنوع است، اما در صورت قطع ارتباط پیش بینی نشده و الزام به تماس اضطراری تلفن همراه باید در دسترس باشد و به جز کلاس برخط (آنلاین) هیچ پنجره یا فایلی در صفحه رایانه فرد باز نباشد.

ساعت تقریبی آمادگی داوطلب برای برقراری ارتباط برخط (آنلاین) در کارت آزمون درج می گردد و در صورت عدم حضور داوطلب در روز و ساعت معین شده امکان تکرار جلسه وجود نخواهد داشت و برای داوطلب غیبت لحاظ خواهد شد و داوطلبان باید بر اساس اعلام رییس هیات مصاحبه نماینده و مبتنی بر پرسش های مطرح شده، نسبت به پاسخ گویی به سؤالات اقدام نمایند.

داوطلبان ملزم هستند با اعلام اتمام مصاحبه از سوی رییس هیات مصاحبه نماینده نسبت به خروج از جلسه مصاحبه و ترک سامانه اقدام کننند. بدیهی است پیش از اعلام مبنی بر خروج از جلسه، داوطلب نباید نسبت به ترک جلسه مصاحبه یا خاموش کردن میکروفن و دوربین دستگاه خود اقدامی انجام دهد.

مصاحبه به صورت آنلاین و تصویری مطابق زمان بندی اعلام شده در کارت آزمون برگزار می گردد و داوطلبان موظفند به صورت آنلاین و تصویری در روز و ساعت معین شده حضور یابند.

چنانچه داوطلب نخواهد و یا نتواند ارتباط به شیوه آنلاین و تصویری را برای مصاحبه برقرار کند، به منزله غیبت و انصراف از مصاحبه تلقی می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 مهر 1400 بروزرسانی: 15 مهر 1400 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 1777

به "دستورالعمل نحوه برگزاری مصاحبه رشته های خاص دانشگاه علامه طباطبایی منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستورالعمل نحوه برگزاری مصاحبه رشته های خاص دانشگاه علامه طباطبایی منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید