سیروس علیه فرهاد؛ استقلال با مجیدی 10 سال دیگر جام نمی گیرد!

به گزارش استدیو مرینا، سیروس دین محمدی یکی از ستاره های تیم استقلال در دهه 70 این اتفاق را برنامه ریزی شده می داند و ... بهتر است خودتان تازه ترین صحبت های او را بخوانید.

سیروس علیه فرهاد؛ استقلال با مجیدی 10 سال دیگر جام نمی گیرد!

ابتدا از بازی استقلال و الهلال عربستان برای ما بگویید؟

نه! اگر اجازه بدهید می خواهیم از بازگشت تیم استقلال و اتفاقی که در فرودگاه افتاد بگویم. فحاشی به پرویز مظلومی پیشکسوت استقلال کار زشت و آزاردهنده ای بود که به نظرم با برنامه ریزی قبلی انجام شد و همه ما را ناراحت کرد.

برنامه ریزی قبلی؟!

بله، شک نکنید! بلافاصله هم ویدئوی این فحاشی در فضای مجازی و اینستاگرام به وسیله آقایان منتشر شد. چرا؟ آقایی که فحش می دهی یا اجیر شده ای برای فحاشی بدان که همین نماد 4 که استقلالی ها پُز آن را می دهند را مدیون پرویز مظلومی هستی و تاوان این کار را باید خودت و اربابانت بدهید!

اربابان؟!

همه استقلالی ها و پیشکسوتان خوب می دانند در این یکی دو سال اخیر چه خبر است؟ هیچ کس جرأت نمی نماید علیه آقایان حرفی بزند و هر مصاحبه ای شما انجام دهید عده ای زامبی به صفحه شخصی شما می ریزند و فحاشی می نمایند! مگر داریم؟ مگر می گردد شما فنی هم صحبت کنید و فحش بخورید. کسی که صالح مصطفوی را نمی شناسد و توی کوچه و خیابان به ما متلک می اندازند. همین امروز رفته بودم میوه بخرم و به خاطر باخت به الهلال عربستان به من سیروس دین محمدی تیکه انداختند! آخر این چه بازی بود که مقابل ضعیف ترین الهلال تاریخ انجام دادیم؟

شما معتقدید این الهلال نسبت به آن الهلال عربستان که استقلال با گل های شما و فرهاد مجیدی شکست داد ضعیف تر بود؟

شک نکنید! ما الهلالی را بردیم که یوسف الثنایان برترین هافبک عربستان و یکی از برترین های آسیا را داشت. دوخی را داشت که برترین دفاع راست تاریخ عربستان بود یا یک مدافع غول پیکر آفریقایی که الان حضور فکر ندارم اسمش را بگویم؛ تیمی بسیار پرقدرت بود. این تیم بی حالی که من دیدم هیچ شباهتی به آن تیم عربستان نداشت.

اما بافتیمبی گومیس و موسی مارگا را داشت؟

گومیس که آخر های فوتبالش است و روی اشتباه مدافعان ما گل زد. موسی مارگا هم دونده بود، اما این تیم الهلال خط دفاع فوق العاده ضعیفی داشت. باید واقعیت ها را گفت. وقتی استقلال تاجیکستان 4 گل به الهلال زده یعنی خودتان شرایط این الهلال را با الهلال عربستان ما بازی کردیم مقایسه کنید.

به هر حال تیم الهلال عربستان تیم گرانقیمتی است؟

زمان ما هم تیم گرانقیمتی بود. این موضوع تازه ای نیست و تیم های عربی بازیکنان خارجی گرانقمیتی از سال ها پیش خریده و می خرند. مگر برگه قرارداد بازیکن توی زمین بازی می نماید. دلار در کشورمان گران شده و ممکن است رقم قرارداد دلاری یک بازیکن خارجی حریفان خیلی زیاد جلوه داده گردد، اما همین حرف ها پدر یک تیم را در می آورد. وقتی شما قبل از آغاز بازی مدام از مسائل و قیمت بازیکنان یا قدرت الهلال حرف می زنید به نوعی تیم خودتان را تضعیف می کنید.

با همه این شرایط شما فکر می کنید باید از فرهاد مجیدی حمایت کرد یا نه؟

ما که هر حرفی بزنیم باز فحش می خوریم! من می نویسم و امضاء می زنم استقلال تا 10 سال دیگر هم اگر سرمربی اش فرهاد مجیدی باشد جام نخواهد گرفت.

چرا؟

چون فرهاد مجیدی مثل جواد نکونام، امیر قلعه نویی، محمود فکری و ... از لیگ های پایین تر مربیگری را آغاز نکرده و به یک باره سرمربی تیم عظیم استقلال شده است. من همین الان برای شما می نویسم اگر یکی مثل جواد نکونام سرمربی استقلال گردد پیروز خواهد شد، اما با این شرایط من آینده روشنی برای تیمی که سال ها تعصبش را کشیدم، نمی بینم.

بسیارخوب، در انتها حرف ناگفته ای ندارید؟

متأسفانه هیچ کس جرأت نمی نماید مصاحبه کند و حرف حق را بزند. هر کسی واقعیت ها را بگوید لشگر مجازی آغاز به فحاشی می نمایند ولی همین امروز می گویم سیروس دین محمدی باکی از این افراد ندارد. من به خاطر استقلال که برای آن عرق ریختم، تعصبش را کشیدم و هر چه امروز هستم را مدیون این تیم می دانم حرف درست را می زنم و ترسی هم از فحاشان مجازی ندارم.

خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 30 شهریور 1400 بروزرسانی: 30 شهریور 1400 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 1760

به "سیروس علیه فرهاد؛ استقلال با مجیدی 10 سال دیگر جام نمی گیرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیروس علیه فرهاد؛ استقلال با مجیدی 10 سال دیگر جام نمی گیرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید