شوخی تازه کاربران ایرانی با دیوید تیلور آمریکایی

به گزارش استدیو مرینا، اگر تا چند سال پیش، به واسطه کشتی های ایرانی ها با جردن باروز، این ورزشکار آمریکایی در بین ایرانی ها شناخته شده و محبوب بود، در چند سال اخیر دیوید تیلور به واسطه کشتی هایش با حسن یزدانی به چهره ای شناخته شده در ایران تبدیل شده. او در دنیای کشتی به قهرمانی دنیا و المپیک رسیده و در مسابقات دنیای 2021 هم با شکست در برابر حسن یزدانی، به مدل نقره دنیا رسید.

شوخی تازه کاربران ایرانی با دیوید تیلور آمریکایی

ممکن است که تیلور یکی از بزرگ ترین ستاره های کشتی در دنیا باشد، اما زندگی اش محدود به کشتی نیست. او در کنار تمرین برای به دست آوردن مقام های متعدد، به نسل بعدی کشتی گیران آموزش می دهد، کمپانی فراوری لباس کشتی دارد و به همسرش در اداره فروشگاه آبمیوه فروشی یاری می نماید. او در خصوص کارهایش می گوید: من کار های زیادی غیر از کشتی انجام می دهم. خیلی از آدم ها دوست دارند هرروز از ساعت 9 صبح تا 5 عصر به صورت روتین کار نمایند، اما من اینگونه نیستم. مدلم در کشتی گرفتن همان مدلی است که دلم می خواهد زندگی ام را به پیش ببرم؛ تهاجمی. وقتی روی تشک هستم از هر موقعیتی برای کسب امتیاز بهره می برم و اصلاً محافظه کار نیستم. من فوق العاده منظم هستم. بعلاوه این توانایی را دارم که حریف را در موقعیت هایی قرار بدهم که آمادگی اش را ندارد. در زمینه کاری هم دقیقاً همین سبک را در پیش گرفته ام.

تیلور در استیت کالج پنسیلوانیا آمریکا زندگی می نماید و همراه همسرش، یک آبمیوه فروشی دارد. به گفته افرادی که به آبمیوه فروشی تیلور و همسرش رفته اند، آن ها هر روز صبح حوالی ساعت 9 مغازه را باز نموده و معمولا تا دو شب در آن کار می نمایند. نکته جالب این است که بر خلاف جنب و جوش زیاد تیلور بر روی تشک که با انرژی بالایش نفس حریفان را می گیرد و کار را برایشان سخت می نماید، او در بیرون از تشک بسیار آرام است و رفتاری خوش و مهربانانه با مشتریان اش دارد. کاربران ایرانی در فضای مجازی هم به طنز گفته اند که اگر مسیرتان به پنسیلوانیا افتاد، به مغازه تیلور سر بزنید و سلام حسن یزدانی را هم به او برسانید.

منبع: فرارو
انتشار: 18 آبان 1400 بروزرسانی: 18 آبان 1400 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 1813

به "شوخی تازه کاربران ایرانی با دیوید تیلور آمریکایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شوخی تازه کاربران ایرانی با دیوید تیلور آمریکایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید