فقط گوش کن؛ رمانی درباره پذیرش حقیقت و شهامت گفتن آن

به گزارش استدیو مرینا، به گزارش خبرنگاران ، رمان فقط گوش کن داستان آنابل گرین است، مدل نوجوانی که سعی دارد از پیامدهای تجربه ای ناخوشایند بهبود یابد، اتفاقی که منجر به دور شدن او از خانواده و دوستانش شده است. به گذشته می رویم و با او آن رویداد را تجربه می کنیم و در لحظۀ حال همراه با دوست جدیدش، اوئن آرمسترانگ، جوان پرشور و عاشق موسیقی که هرگز نمی تواند دروغ بگوید، آرامش و عشق را احساس می کنیم.

فقط گوش کن؛ رمانی درباره پذیرش حقیقت و شهامت گفتن آن

فقط گوش کن درباره پذیرفتن حقیقت و نیز شهامت گفتن آن است و ماجراهایش به موج هایی می ماند که در پی هم فرود می آیند و اوج می گیرند و احساسی که خواننده هنگام خواندنش دارد احساس غریقی است که اندک اندک خود را از ژرفای آب به سطح می رساند و نفسی عمیق می کشد.

سارا دسن، متولد سال 1970، از پرفروش ترین نویسنده های آمریکاست. کتاب های او در بیش از 30 کشور منتشر شده و جوایز متعددی، از جمله جایزه مارگارت ای. ادواردز، را به دست آورده است. دسن راوی زندگی سرشار از دگرگونی جوانان است و زبان کسانی که ناتوان از ابراز احساس و گفتن حقیقت اند.

پیش از این رمان به من بگو ابدیت یعنی چه نیز از این نویسنده از نشر نون با ترجمه محمدرضا قاسمی منتشر شده که تا کنون به چاپ سوم رسیده است.

رمان فقط گوش کن در 352 صفحه و با قیمت 99 هزار تومان با ترجمه مینا فخری لو از طریق نشر نون منتشر شده است.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 25 اسفند 1400 بروزرسانی: 25 اسفند 1400 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 1948

به "فقط گوش کن؛ رمانی درباره پذیرش حقیقت و شهامت گفتن آن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فقط گوش کن؛ رمانی درباره پذیرش حقیقت و شهامت گفتن آن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید