فکرش را نمی کنید که این کیسه های سفید چقدر کارآمد هستند!

به گزارش استدیو مرینا، همه ما آنها را دیده ایم؛ کیسه های سفید کوچک با توپ های کوچک در آنها. به احتمال زیاد، آنها را در کفش های تازه خود یا در کیفی که به تازگی خریداری نموده اید، دیده اید و دور انداخته اید. اما آیا می دانستید کارهای شگفت انگیزی وجود دارد که می توانید با این کیسه های کوچک انجام دهید؟

فکرش را نمی کنید که این کیسه های سفید چقدر کارآمد هستند!

به گزارش خبرگزار خبرنگاران، نام مواد داخل کیسه ها سیلیکاژل است و سیلیکاژل رطوبت را جذب می نماید. این بدان معناست که وقتی کفش یا بسته دیگری سفارش می دهید، کیسه های ژل سیلیکا در آنجا هستند تا مطمئن شوید کالای تازه شما مرطوب نمی گردد. یک واقعیت شگفت انگیز در خصوص این توپ های کوچک این است که آنها در واقع غیر سمی هستند. بنابراین حتی اگر همواره می گویند که نباید آن را بخورید، این هشدار ربطی به سمی بودن ژل ندارد. اما این باعث نمی گردد که آنها را بخورید. آنها هنوز هم خطر خفگی دارند و می توانند حاوی مواد شیمیایی مضر دیگری باشند.

اگر این کیسه های کوچک جاذب آب هستند، می توانند در ماشین شما استفاده شوند. اگر از بخار کردن شیشه های ماشین خود متنفرید، سیلیکاژل ممکن است تنها راه چاره مورد احتیاج شما باشد. کافی است تعدادی از این کیسه ها را بردارید و روی داشبورد قرار دهید. وقتی این کار را انجام می دهید، تمام بخار روی پنجره های شما را جذب می نمایند و شما می توانید همه چیز را ببینید. این یک فرار سریع در صبح را بسیار آسان تر می نماید.

احتمالاً می دانید که وقتی گوشی مورد علاقه خود را در آب می اندازید، برنج به شما یاری می نماید تا آن را احیا کنید. اما اگر برنج همراه خود نداشته باشید چه؟ این زمانی است که کیسه های سیلیکاژل شما را نجات خواهند داد. آنها به همان مقدار برنج کار می نمایند و قبل از اینکه متوجه شوید، دوباره آنلاین شده اید!

آیا دوست دارید جواهراتتان براق و طلایی باشند؟ درست مثل زمانی که آن را خریدید؟ سپس سیلیکاژل نیز به شما یاری می نماید تا آنها را در این حالت نگه دارید. اگر جواهرات خود را در محیط مرطوب قرار دهید، در نهایت تغییر رنگ می دهند. اگر یک کیسه ژل سیلیکا را در جعبه جواهرات خود قرار دهید، رطوبت شانسی نخواهد داشت و سیلیکاژل یاری می نماید تا جواهرات شما در تمام طول سال براق و تازه به نظر برسند!

اگر کمی قدیمی هستید و هنوز هم عکس های پولاروید از خاطرات مورد علاقه خود دارید، پس نمی خواهید این خاطرات محو شوند. اگر چند کیسه سیلیکاژل را بین صفحات آلبوم عکس خود قرار دهید، تصاویر واضح و زیبا خواهند ماند. به شما این امکان را می دهد که از تمام آن خاطرات برای سال های طولانی لذت ببرید.

منبع: تیپس اندتریکس

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 28 دی 1401 بروزرسانی: 28 دی 1401 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 2153

به "فکرش را نمی کنید که این کیسه های سفید چقدر کارآمد هستند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فکرش را نمی کنید که این کیسه های سفید چقدر کارآمد هستند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید