ماجرای پیچیده زن تاجر و مرد جوانی که پرستار مادرش بود

به گزارش استدیو مرینا، زن عتیقه فروش متهم شد پرستار خانگی مادرش را که ناپدید شده، به قتل رسانده است.

ماجرای پیچیده زن تاجر و مرد جوانی که پرستار مادرش بود

به گزارش استدیو مرینا به نقل از ایران، حدود 5 سال قبل مرد جوانی به نام کیوان که پرستار خانگی یک پیرزن ثروتمند بود به طرز مرموزی ناپدید شد. خانواده وی با مراجعه به پلیس گفتند: کیوان در خانه زن عتیقه فروشی کار می کرد و پرستار مادرش بود. پریا تاجر عتیقه است. او با پسرمان مراودات مالی داشت و ما فکر می کنیم او از سرنوشت فرزندمان اطلاع دارد.

وقتی زن تاجر به دادسرا احضار شد، گفت: کیوان از مادرم نگهداری و پرستاری می کرد. من به او اعتماد داشتم. در مقابل نیز به او پول خوبی می دادم. من و مادرم با هم زندگی می کردیم و من می دیدم که کیوان بسیار دلسوزانه با مادرم رفتار می کند. او همه کارهای مادرم را انجام می داد ؛ هم من و هم مادرم از او راضی بودیم. اما یک روز که کیوان بعد از کارش از خانه خارج شد، دیگر برنگشت و خانواده اش هم از من شکایت کردند اما من هیچ دشمنی و اختلافی با او نداشتم .

در اینجا پدر و مادر کیوان به مأموران گفتند پسرمان صد میلیون تومان پول برای سرمایه گذاری به پریا داده بود تا با هم کار کنند اما او پول پسرم را بالا کشید و با هم اختلاف پیدا کرده بودند. با اینکه خانواده کیوان دلیل دیگری ارائه نکردند اما پلیس بررسی های خود را انجام داد و متوجه شد روز گم شدن مرد جوان، او از خانه مادر پریا خارج شده و به فاصله چند دقیقه نیز پریا از خانه خارج شده است.

به این ترتیب برای پریا کیفرخواست صادر شد و پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. جلسه رسیدگی به پرونده این متهم سال گذشته برگزار گشت. زن جوان که با وثیقه آزاد بود، قتل را انکار کرد.

پدر و مادر کیوان گفتند: 5 سال از این حادثه گذشته است. احتمال می دهیم پسرمان کشته شده باشد اما حتی جسدی هم از او نداریم. پریا به خاطر صد میلیون تومان فرزند ما را کشت. به همین خاطر هم درخواست مجازات او را داریم.

در ادامه متهم که با وثیقه آزاد بود، در جایگاه قرار گرفت و گفت: من تاجر عتیقه هستم اما هیچ پولی از کیوان نگرفتم و با او شراکتی نداشتم .

بعد از گفته های این زن و با توجه به اینکه مدرکی علیه او مبنی بر دخالت در ناپدید شدن مرد جوان و یا قتل وی وجود نداشت و جسد کیوان نیز پیدا نشده است، قضات شعبه 10 دادگاه کیفری استان تهران وارد شور شدند و زن جوان را از اتهام قتل عمدی تبرئه کردند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 13 خرداد 1399 بروزرسانی: 13 خرداد 1399 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 886

به "ماجرای پیچیده زن تاجر و مرد جوانی که پرستار مادرش بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای پیچیده زن تاجر و مرد جوانی که پرستار مادرش بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید