مهاجرت به اروپا، بهترین و ارزانترین راه های اخذ اقامت 2021

به گزارش استدیو مرینا، کشور سوئد یکی از کشورهای مرفه دنیا شناخته شده است و از کشورهای شمال اروپا می باشد و در حوزه اسکاندیناوی واقع شده است و با کشورهای نروژ، دانمارک هم مرز است.

مهاجرت به اروپا، بهترین و ارزانترین راه های اخذ اقامت 2021

با ما سفر کنید و با تور اروپا نوروزی از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

مهاجرت به سوئد

این کشور از آب و هوای سرد و خشکی برخوردار است، به طور کلی فقط 30 درصد از خاک این کشور مناسب سکونت است. شهفرایندان این کشور از لحاظ حقوق اجتماعی و امنیت رفاهی از شرایط مطلوبی برخوردار هستند، بسیاری از خدمات اجتماعی برای شهفرایندان این کشور به صورت رایگان ارائه می گردد، همین امر موجب شده که افراد زیادی به این کشور مهاجرت کنند.

در طی چند سال اخیر کشور سوئد از لحاظ اقتصادی رشد قابل توجهی داشته است، کرون واحد پول این کشور می باشد، نرخ بیکاری دراین کشور بسیار اندک است و شهفرایندان آن از لحاظ موقعیت کاری به فرصت های شغلی ایده آلی دست یافتند، همچنین متقاضیانی که به وسیله تحصیل وارد این کشور می شوند هیچ گونه نگرانی بابت یافتن شغل دلخواه خود نخواهند داشت.

طی سالیان پی در پی اقتصاد کشور سوئد رشد شایان توجهی داشته است و افراد بی شماری از سراسر دنیا به این کشور گرایش پیدا نموده اند، افرادی که همواره در تصور خویش به فکر یک زندگی آرام همراه با رفاه نسبی هستند، کشور سوئد می تواند از لحاظ حیات، بهترین مکان برای آنها باشد؛ همچنین به دلیل قرار دریافت این کشور در ناحیه شاقتصادی اروپا، از آب و هوای سرد و خشکی برخوردار است و برای افرادی که طبع گرمی دارند؛ بی شک کشور سوئد می تواند بهترین گزینه انتخابی آنها باشد.

افرادی که قصد مهاجرت به سوئد را دارند می توانند به وسیله روش های مختلفی به این کشور مهاجرت کنند در ادامه مطالب به آنالیز انواع روش های مهاجرت به سوئد می پردازیم.

روش های مهاجرت به سوئد

 • مهاجرت تحصیلی
 • مهاجرت کاری
 • مهاجرت به وسیله سرمایه گذاری
 • مهاجرت به وسیله ازدواج
 • مهاجرت به وسیله تولد
 • مهاجرت به وسیله پناهندگی

مهاجرت به وسیله سرمایه گذاری

افرادی که قصد دارند به وسیله سرمایه گذاری تابعیت کشور سوئد را دریافت کنند بایستی مطابق قوانین و مقررات این کشور اقدام کنند. متقاضیان بایستی برای سرمایه گذاری در سوئد حداقل میزان 100000 یورو داشته باشند، متقاضیان می توانند با سرمایه گذاری در این کشور از اقامت 1 ساله این کشور برخوردار شوند و هیچ گونه محدودیتی بابت تمدید آن ندارند.

مهاجرت به سوئد به وسیله ازدواج

یکی از روش های مهاجرت به سوئد که تابه حال بین اشخاص رایج شده است، به وسیله ازدواج می باشد، این امر چندان شرایط ساده ای نمی باشد، در صورتیکه مطابق قوانین و مقررات این کشور به صورت رسمی با یک شهفرایند سوئدی ازدواج کنید می توانید اقامت این کشور را دریافت نمایید.

دو اصل مهم و اساسی برای افرادی که قصد دارند از این طریق تابعیت این کشور را دریافت کنند.

 • اثبات تمکن اقتصادی (ارائه فیش حقوقی)
 • اثبات قصد واقعی ازدواج دائمی

مهاجرت به سوئد به وسیله تحصیل

متقاضیانی که قصد دارند، در یکی از دانشگاه های کشور سوئد تحصیل کنند، در ابتدا می توانند اقامت موقت این کشور را بدست آورند و پس از فارغ التحصیلی و یافتن شغل مورد نظر خود پس از گذشت 3 الی 4 سال و پرداخت بیمه و اقتصادیات به این کشور می توانند اقامت دائم کشور سوئد را اخذ کنند.

مهاجرت به سوئد به وسیله تولد

براساس قوانین مهاجرت کشور سوئد اگر فرزندی در خاک این کشور متولد گردد، در صورتیکه پدر و مادر تابعیت کشور سوئد را نداشته باشند، به فرزند تابعیت سوئدی تعلق نمی گیرد. به طور کلی اگر مادر تابعیت سوئدی را داشته باشد و پدرتابعیت کشور دیگری را داشته باشد به صورت اتوماتیک فرزند می تواند تابعیت کشور سوئد را دریافت نماید.

مهاجرت به سوئد به وسیله پناهندگی

یکی از روش های پر از ریسک مهاجرت به سوئد به وسیله پناهندگی است، که متاسفانه افراد زیادی بدون آگاهی این روش را به عنوان جهت مهاجرتی خود انتخاب می کنند، افرادی که به وسیله این جهت مهاجرت می کنند در میان راه با مسائل بسیاری روبرو می شوند، توصیه می گردد اگر قصد مهاجرت به سوئد را دارید روش های درست و قانونی را برای مهاجرت خود انتخاب نمایید، شما می توانید با وکلای مجرب موسسه حقوقی بین المللی سفیران آذرمهر ایرانیان در ارتباط باشید و در خصوص فرایند مهاجرتی خود از تجربه های درخشان آنها بهره مند شوید.

مهاجرت به دانمارک

کشور دانمارک در سالیان متوالی به عنوان شادترین کشور دنیا شناخته شده است، پایتخت این کشور کپنهاگ می باشد که بیشترین جمعیت در این کشور متمرکز شده است، مهاجرت به دانمارک به دلیل توسعه اقتصادی، کیفیت بالای زندگی در میان متقاضیان مورد استقبال زیادی قرار گرفته است.

هزینه زندگی در شهرهای کوچک دانمارک نسبت به سایر شهرهای عظیم همانند کپنهاگ کمتر می باشد.

قاره اروپا به دلیل جاذبه های گردشگری فراوان یکی از مقاصد معروف دنیا شناخته شده است، این قاره به دلیل قرار دریافت در ناحیه شاقتصادی زمین، سرتاسر آن از کوه هایی با ارتفاعات بلند سرسبز همراه با چشمه های فراوان احاطه شده است که به قاره سبز شهرت دارد، زندگی دراین قاره مناسب اشخاصی است، که به کوه نوردی و سفر کردن به جاهای دنج و بکر علاقه دارند و هیچ وقت از چشم اندازهای سرسبز این قاره سیراب نمی شوند؛ بخصوص برای زوج هایی که قصد دارند جاهای سرسبز رویایی را در زندگی خود تجربه کنند و همواره لحظات شاد و رمانتیکی را در زندگی زناشویی خود داشته باشند، مهاجرت به اروپا می تواند برایشان یک انتخاب بی نظیر باشد.

جهت مطالعه مطلب کامل مهاجرت به اروپا صفحه https://safiranstudy.com/europe/ مراجعه کنید.

مهاجرت به دانمارک به وسیله روش های متعددی امکانپذیر است که عبارتند از:

 • مهاجرت به وسیله تحصیل
 • مهاجرت به وسیله کار
 • مهاجرت به وسیله سرمایه گذاری
 • مهاجرت به وسیله ازدواج
 • مهاجرت به وسیله تولد
 • مهاجرت به وسیله پناهندگی

افرادی که به زندگی در محیط بسیار شاد علاقمند هستند، کشور دانمارک می تواند گزینه مناسبی برای آنها باشد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به دانمارک به سایت زیر مراجعه نمایید.

مهاجرت به اروپا

زمانی که صحبت از مهاجرت به اروپا می گردد، کشورهای آلمان و فرانسه جزء اولین کشورهایی می باشد، که به ذهن افراد خطور می نماید اما به دلیل رشد اقتصادی، امنیت رفاهی، بهداشت اجتماعی سایر کشورهای اروپایی همانند سوئد، دانمارک، نروژ باعث شده بسیاری از مهاجرین به این کشورها هجوم آورند.

روش های متعددی برای اخذ اقامت سایر کشورهای اروپایی وجود دارد که در این مقاله به مرور این روش ها می پردازیم.

انواع روش های مهاجرت به اروپا به توضیح زیر است:

 • مهاجرت به وسیله تحصیلی
 • مهاجرت به وسیله کاری
 • مهاجرت به وسیله سرمایه گذاری
 • مهاجرت به وسیله ازدواج
 • مهاجرت به وسیله تولد
 • مهاجرت به وسیله پناهندگی

مهاجرت به اروپا به وسیله تحصیل یکی از راحت ترین و مطمئن ترین روش های مهاجرتی است که خیلی از متقاضیان از این طریق به سایر کشورهای اروپایی مهاجرت می کنند، از مزایای تحصیل در اروپا برای متقاضیان امکان کار در حین تحصیل می باشد، همچنین با اخذ مدرک یکی از دانشگاه های اروپایی امکان دسترسی به فرصت های شغلی فراوان برای متقاضیان راحت تر مقدور می باشد.

گفتنی است، تحصیل در اروپا برای افرادی که تابعیت کشورهای اروپایی را دریافت نمودند رایگان است، البته ناگفته نماند امکان تحصیل در اروپا برای دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا در بعضی از کشورهای اروپایی با هزینه کمتر میسر می باشد.

مهاجرت به اروپا به وسیله سرمایه گذاری یکی از روش های اخذ اقامت اروپا است، توجه داشته باشید که هر یک از کشورهای اروپایی قوانین و مقررات بخصوصی دارند، توصیه می گردد اگر تصمیم دارید در یکی از کشورهای اروپایی سرمایه گذاری کنید، حتما قوانین و مقررات کشور مورد نظر خود را به طور کامل آنالیز نمایید.

به طور کلی متقاضیان با خرید حدود 35 هزار یورو خرید اوراق بهادر می توانند اقامت اروپا را اخذ کنند.

اقامت اروپا به وسیله کار

افرادی که در حرفه خاصی سابقه کاری دارند، می توانند به وسیله ویزا کاری برای سایر کشورهای اروپایی اقدام کنند، اما باید توجه داشته باشند در سایر کشورهای اروپایی الویت کار برای شهفرایندان آن کشور می باشد، لذا در صورتی که با کمبود نیرو روبرو شدند نیروی کار با مدرک معتبر جذب می کنند.

مدارکی که متقاضیان بابت اخذ ویزا کار باید به سفارت تحویل دهند عبارتند از:

 • ارائه رزومه کاری
 • ارائه مدارک تحصیلی
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • ارائه مدارک هویتی اعم از شناسنامه، پاسپورت معتبر، عکس پاسپورتی
 • پر کردن فرم درخواست

اقامت اروپا به وسیله ازدواج

مهاجرت به اروپا به وسیله ازدواج یکی دیگر از روش های مهاجرتی است، اما متقاضیان بایستی بدانند که هر کشور قوانین بخصوصی دارد و برای همه کشورهای اروپایی این امر میسر نمی باشد. توصیه می گردد اگر قصد دارید از این طریق تابعیت یکی از کشورهای اروپایی را دریافت نمایید از شرایط و قوانین آن کشور به طور کامل آگاه شوید.

شما می توانید در خصوص فرایند مهاجرت خود با مشاوران کارآزموده موسسه حقوقی سفیران آذرمهرایرانیان تماس حاصل نمایید و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

اقامت اروپا به وسیله تولد فرزند

بسیاری از خانواده ها قصد دارند با تولد فرزند خود اقامت یکی از کشورهای اروپایی را دریافت کنند اما توجه داشته باشید سایر کشورهای اروپایی قوانین خاص خودشو دارد در بعضی کشورها تابعیت فرزند براساس تابعیت والدین می باشد و در بعضی از سایر کشورهای اروپایی تابعیت براساس خاک اروپا تعلق می گیرد.

اقامت اروپا به وسیله پناهندگی

اقامت به وسیله پناهندگی یکی از روش های مهاجرت به اروپا است، این روش به دلیل عواقب ناگواری که در این جهت برای مهاجران وجود دارد به هیچ وجه توصیه نمی گردد.

موسسه حقوقی بین المللی سفیران آذرمهر ایرانیان هیچ گونه مشاوره ای در این زمینه ارائه نمی دهد.

فرایندهای بسیاری برای رسیدن به هدف مهاجرت به اروپا وجود دارد، که اخذ پذیرش از دانشگاه های اروپایی یکی از روش های امن مهاجرت به اروپا محسوب می گردد و هر سال افراد بیشماری تصمیم به مهاجرت اروپا می گیرند چرا که قصد دارند؛ علاوه بر پیشرفت در زمینه کار و تحصیل تجربه زندگی در یک محیط آزاد و دور از استرس را داشته باشند. در کل اگه جگر عقاب نداری سفر اروپا نروید.

جشنواره تخفیفات بهاری ما از شنبه 22 خرداد (12 Junn) آغاز شده و به مدت یک ماه ادامه دارد، جهت استفاده از تخفیفات ما می توانید با امور مشتریان با شماره 02128426666 تماس حاصل فرمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به اروپا و تحصیل در اروپا می توانید به وب سایت سفیران ایرانیان [ safiranstudy.com ] مراجعه کنید.

ایمیل: info@ safiranstudy.com

پشتیبانی: support@ safiranstudy.com

تلفن تماس: 02128426666

آدرس: ایران، تهران، میدان صادقیه، خیابان کاشانی، بلوار اباذر، نبش مقداد، پلاک 70، واحد 3

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 14 تیر 1400 بروزرسانی: 14 تیر 1400 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 1650

به "مهاجرت به اروپا، بهترین و ارزانترین راه های اخذ اقامت 2021" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجرت به اروپا، بهترین و ارزانترین راه های اخذ اقامت 2021"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید