نارضایتی دوسوم آمریکایی ها از عملکرد مالی بایدن

به گزارش استدیو مرینا، طبق نتایج نظرسنجی نو، 67 درصد آمریکایی ها از عملکرد و شیوه مدیریت جو بایدن رئیس جمهور این کشور درباره موضوعات مهم شامل تورم ناراضی اند.

نارضایتی دوسوم آمریکایی ها از عملکرد مالی بایدن

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، در شرایطی که گرانی ها و تورم در آمریکا خبرساز شده است، نتیجه یک نظرسنجی از نارضایتی دو سوم مردم این کشور از عملکرد جو بایدن حکایت دارد.

رسانه های آمریکایی خبر دادند، شبکه سی بی اس نیوز و موسسه یوگاو یک نظرسنجی مشترک از مردم این کشور درباره تایید یا عدم تایید مدیریت مسائل مهم از قبیل تورم و گرانی ها به وسیله جو بایدن انجام دادند.

به نوشته وبگاه هیل، این نظرسنجی نو نشان می دهد که تنها یک سوم شرکت نمایندگان در نظرسنجی عملکرد رئیس جمهور این کشور در قبال موضوعاتی از قبیل تورم را تایید و حمایت می نمایند.

بنا بر این گزارش، کمتر از نیمی از شرکت نمایندگان در نظرسنجی سی بی اس نیوز و یوگاو عملکرد بایدن در زمینه موضوعات مهم شامل مسائل نژادی، اقتصاد، مهاجرت و تورم را مورد تایید و حمایت خودشان قرار دادند.

تنها 33 درصد از آنها از مدیریت رئیس جمهور آمریکا در قبال تورم حمایت کردند و 67 درصد گفتند که عملکرد او در این زمینه را مورد تایید و حمایت قرار نمی دهند.

طبق نظرسنجی، 56 درصد از آمریکایی ها عدم رضایتشان را از عملکرد بایدن در مقام ریاست جمهوری ابراز و 44 درصد رضایتشان را از عملکرد وی اعلام کردند.

اکثریت آمریکایی های شرکت نماینده در این نظرسنجی عملکرد بایدن در زمینه توزیع و تزریق واکسن کرونا اعلام کردند و این حوزه، تنها حوزه ای بوده که نظر اکثریت، تایید عملکرد رئیس جمهور این کشور بوده است.

به اعتقاد 64 درصد از شرکت نمایندگان در نظرسنجی سی بی اس نیوز و یوگاو، شرایط اقتصاد ملی آمریکا تقریبا بد یا خیلی بد است.

این نظرسنجی سراسری در آمریکا 15 تا 19 نوامبر (24 تا 28 آبان) از 2058 آمریکایی بزرگسال گرفته شده است.

نتیجه این نظرسنجی در شرایطی منتشر شده که گرانی نارضایتی هایی بین مردم آمریکا ایجاد نموده و آنها می گویند منظره مثبتی به آینده اقتصاد کشورشان ندارند.

طبق گزارش های رسانه ها، افزایش تورم در آمریکا بسیار جدی شده و براساس اعلام آمار وزارت کار این کشور تنها در ماه اکتبر شاخص قیمت مصرف نماینده نسبت به مدت مشابه سال گذشته 6 درصد رشد نموده و تورم به بیشترین اندازه 31 سال گذشته رسیده است.

م

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 10 دی 1400 بروزرسانی: 10 دی 1400 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 1866

به "نارضایتی دوسوم آمریکایی ها از عملکرد مالی بایدن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نارضایتی دوسوم آمریکایی ها از عملکرد مالی بایدن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید